ROAC 1

Achterste rij v.l.n.r. Joost van den Bosch, Martijn van Trigt, Patrick van der Ploeg (assistent scheidsrechter), Dick Heemskerk jr., Chiel Hillebrand (verzorging), Yoek Bentvelzen, Ricardo Bakker;
Middelste rij v.l.n.r. Ronald van Veen (keeperstrainer), Mitchel Boere, Floris Hupkes, Jacco den Hollander (assistent materiaalman), Hein Leliveld (hoofdtrainer s.v. ROAC 1), Yorick Boon (hoofdtrainer s.v. ROAC 2), Djimmy Wagter, Loek van As, Jan van der Poel (keeperstrainer);
Voorste rij v.l.n.r. Antoon Vermeij (materiaalman), Sam van der Geest, Loek van der Star, Thijs van Seggelen, Pieter Elstgeest, Casper van der Geest, Jeffrey de Haas, Rudolf Bax, Freek Heemskerk, Willem van der Geest (teamleider).

Missend op de foto: Dammes van der Poel, Lenneke Heemskerk (verzorging), Ramon Borst (verzorging), Ruud van der Star (verzorging) en Jan de Koning (verzorging).

# Team P G W GL V DPV DPT
1 TAC'90 1 15 7 4 3 0 22 4
2 ROAC 1 15 7 4 3 0 12 5
3 HVV 1 14 7 4 2 1 16 8
4 Foreholte 1 14 7 4 2 1 14 11
5 ONA 1 13 7 4 1 2 14 12
6 Laakkwartier 1 11 7 3 2 2 11 12
7 KDO sv 1 10 7 3 1 3 15 12
8 Altior 1 9 7 3 0 4 19 19
9 Teylingen 1 9 7 2 3 2 12 12
10 DOSR 1 9 7 3 0 4 9 13
11 RVC '33 1 6 7 2 0 5 7 14
12 ESTO 1 6 7 2 0 5 7 20
13 Stompwijk'92 1 4 7 1 1 5 10 17
14 GDA 1 3 7 1 0 6 6 15
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zondag 18 november 2018 GDA 1 ROAC 1 ZO A.C. Zorgui 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Madestein GDA

Madesteinweg 10,
'S-GRAVENHAGE

zondag 25 november 2018 HVV 1 ROAC 1 ZO 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Diepput

Van Hogenhoucklaan 37,
'S-GRAVENHAGE

zondag 02 december 2018 ROAC 1 ZO Altior 1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
donderdag 23 augustus 2018 ROAC 1 ZO DOSR - toernooi
zaterdag 01 september 2018 ROAC 1 ZO UVS 1 1 - 0 beker
zondag 09 september 2018 Hoofddorp s.v. 1 ROAC 1 1 - 2 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC 1 ZO Arsenal ASV 1 0 - 1 beker
zondag 23 september 2018 ROAC 1 ONA 1 3 - 1 regulier
zondag 30 september 2018 TAC'90 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 07 oktober 2018 ROAC 1 ESTO 1 3 - 0 regulier
zondag 14 oktober 2018 Laakkwartier 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 21 oktober 2018 ROAC 1 KDO sv 1 1 - 0 regulier
zondag 28 oktober 2018 Foreholte 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 04 november 2018 ROAC 1 DOSR 1 2 - 1 regulier
zaterdag 10 november 2018 Be Fair 1 ROAC 1 2 - 1 beker
# Team P G W GL V DPV DPT
1 Quick Boys 2 3 1 1 0 0 9 0
2 XerxesDZB 3 1 1 0 0 9 1
3 fc Boshuizen 1 3 1 1 0 0 8 0
4 Hillegersberg, vv 1 3 1 1 0 0 8 0
5 BZC / Zuiderpark 1 3 1 1 0 0 8 2
6 Leonidas 1 3 1 1 0 0 7 1
7 VFC 1 3 1 1 0 0 7 1
8 Spijkenisse 3 1 1 0 0 7 2
9 Alphense Boys 1 3 1 1 0 0 6 1
10 Deltasport 1 3 1 1 0 0 6 1
11 TAC'90 1 3 1 1 0 0 6 1
12 Capelle 3 1 1 0 0 4 0
13 Sportlust '46 3 1 1 0 0 4 0
14 Ter Leede 2 3 1 1 0 0 4 0
15 Zuidland 1 3 1 1 0 0 4 0
16 FC Oegstgeest 1 3 1 1 0 0 4 1
17 Te Werve 3 1 1 0 0 4 1
18 DOSR 1 3 1 1 0 0 3 0
19 SC Feyenoord 3 1 1 0 0 3 0
20 Alphense Boys 3 1 1 0 0 5 3
21 Berkel 1 3 1 1 0 0 5 3
22 Heinenoord 1 3 1 1 0 0 3 1
23 Jodan Boys 3 1 1 0 0 3 1
24 Nootdorp 3 1 1 0 0 3 1
25 SCO '63 1 3 1 1 0 0 3 1
26 SVS 1 3 1 1 0 0 3 1
27 NSVV 1 3 1 1 0 0 2 0
28 Sparta (AV) 1 3 1 1 0 0 2 0
29 Wippolder 1 3 1 1 0 0 2 0
30 Leonidas 3 1 1 0 0 5 4
31 Barendrecht 2 3 1 1 0 0 3 2
32 Coal 1 3 1 1 0 0 3 2
33 Oliveo 1 3 1 1 0 0 3 2
34 SDV 1 3 1 1 0 0 3 2
35 Be Fair 1 3 1 1 0 0 2 1
36 Quick 2 3 1 1 0 0 1 0
37 Wateringse Veld Kranenburg 1 3 1 1 0 0 1 0
38 DBGC 1 3 1 1 0 0 4 4
39 Honselersdijk 1 3 1 1 0 0 3 3
40 FC 's-Gravenzande 3 1 1 0 0 3 3
41 Nieuwerkerk 1 3 1 1 0 0 2 2
42 's-Gravendeel vv 1 3 1 1 0 0 2 2
43 Full Speed 1 3 1 1 0 0 1 1
44 Westlandia 1 3 1 1 0 0 1 1
45 ONA 1 1 1 0 1 0 2 2
46 Oud-Beijerland 1 1 1 0 1 0 2 2
47 Charlois, sv 1 0 0 0 0 0 0 0
48 Die Haghe 1 0 0 0 0 0 0 0
49 HMSH 1 0 0 0 0 0 0 0
50 Kethel Spaland, vv 1 0 0 0 0 0 0 0
51 sv Poortugaal 1 0 0 0 0 0 0 0
52 Rijnvogels 0 0 0 0 0 0 0
53 RVVH 1 0 0 0 0 0 0 0
54 Vlotbrug, fc 1 0 0 0 0 0 0 0
55 Slikkerveer 1 0 1 0 0 1 4 4
56 Hazerswoudse Boys 1 0 1 0 0 1 3 3
57 FC Oudewater 1 0 1 0 0 1 3 3
58 Rhoon 1 0 1 0 0 1 2 2
59 Nieuwenhoorn 1 0 1 0 0 1 2 2
60 FC IJsselmonde 1 0 1 0 0 1 1 1
61 Wilhelmus 1 0 1 0 0 1 1 1
62 Dilettant 1 0 1 0 0 1 4 5
63 Floreant 1 0 1 0 0 1 2 3
64 Meeuwenplaat 1 0 1 0 0 1 2 3
65 Smitshoek 0 1 0 0 1 2 3
66 WVC 1 0 1 0 0 1 2 3
67 ROAC 1 0 1 0 0 1 1 2
68 Den Hoorn 1 0 1 0 0 1 0 1
69 Voorschoten`97 1 0 1 0 0 1 0 1
70 Maense, FC 1 0 1 0 0 1 3 5
71 Teylingen 1 0 1 0 0 1 3 5
72 Antibarbari 1 0 1 0 0 1 1 3
73 Houtwijk sv 1 0 1 0 0 1 1 3
74 OVV 1 0 1 0 0 1 1 3
75 SEP 1 0 1 0 0 1 1 3
76 VUC 1 0 1 0 0 1 1 3
77 Blauw-Zwart 1 0 1 0 0 1 0 2
78 SJZ 1 0 1 0 0 1 0 2
79 Vredenburch 1 0 1 0 0 1 0 2
80 CVC Reeuwijk 1 0 1 0 0 1 1 4
81 NSV '46 1 0 1 0 0 1 1 4
82 HDV 1 0 1 0 0 1 0 3
83 RKAVV 0 1 0 0 1 0 3
84 Brielle 0 1 0 0 1 0 4
85 DSVP 1 0 1 0 0 1 0 4
86 Nieuwkoop 1 0 1 0 0 1 0 4
87 Stompwijk'92 1 0 1 0 0 1 0 4
88 HVC'10 1 0 1 0 0 1 2 7
89 DHC 1 0 1 0 0 1 1 6
90 KMD 1 0 1 0 0 1 1 6
91 MVV '27 1 0 1 0 0 1 1 6
92 Woubrugge 1 0 1 0 0 1 2 8
93 CION 1 0 1 0 0 1 1 7
94 Rijnsburgse Boys 2 0 1 0 0 1 1 7
95 Football Factory 1 0 1 0 0 1 1 9
96 Zoetermeer, fc 1 0 1 0 0 1 0 8
97 Zwartewaal 1 0 1 0 0 1 0 8
98 Bernardus 1 0 1 0 0 1 0 9

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!