ROAC 1

Achterste rij v.l.n.r. Joost van den Bosch, Martijn van Trigt, Patrick van der Ploeg (assistent scheidsrechter), Dick Heemskerk jr., Chiel Hillebrand (verzorging), Yoek Bentvelzen, Ricardo Bakker;
Middelste rij v.l.n.r. Ronald van Veen (keeperstrainer), Mitchel Boere, Floris Hupkes, Jacco den Hollander (assistent materiaalman), Hein Leliveld (hoofdtrainer s.v. ROAC 1), Yorick Boon (hoofdtrainer s.v. ROAC 2), Djimmy Wagter, Loek van As, Jan van der Poel (keeperstrainer);
Voorste rij v.l.n.r. Antoon Vermeij (materiaalman), Sam van der Geest, Loek van der Star, Thijs van Seggelen, Pieter Elstgeest, Casper van der Geest, Jeffrey de Haas, Rudolf Bax, Freek Heemskerk, Willem van der Geest (teamleider).

Missend op de foto: Dammes van der Poel, Lenneke Heemskerk (verzorging), Ramon Borst (verzorging), Ruud van der Star (verzorging) en Jan de Koning (verzorging).

# Team P G W GL V DPV DPT
1 TAC'90 1 43 19 12 7 0 61 19
2 ROAC 1 32 18 8 8 2 28 20
3 Foreholte 1 31 19 9 4 6 33 33
4 KDO sv 1 30 19 8 6 5 42 33
5 HVV 1 30 19 8 6 5 41 33
6 DOSR 1 29 19 9 2 8 30 29
7 Teylingen 1 28 19 7 7 5 36 29
8 Altior 1 24 19 7 3 9 47 46
9 Laakkwartier 1 24 19 6 6 7 33 43
10 ONA 1 23 18 6 5 7 27 31
11 RVC '33 1 21 18 6 3 9 31 38
12 Stompwijk'92 1 20 18 6 2 10 30 40
13 ESTO 1 20 19 6 2 11 30 46
14 GDA 1 7 19 2 1 16 20 49
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zondag 24 maart 2019 Stompwijk'92 1 ROAC 1 ZO J. de Wit 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Meerhorst

Klaverblad 13,
LEIDSCHENDAM

zondag 31 maart 2019 ROAC 1 ZO Stompwijk'92 1 J.W. Jung 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 07 april 2019 Teylingen 1 ROAC 1 ZO 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Roodemolen

Roodemolenweg 10,
SASSENHEIM

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
donderdag 23 augustus 2018 ROAC 1 ZO DOSR - toernooi
zaterdag 01 september 2018 ROAC 1 ZO UVS 1 1 - 0 beker
zondag 09 september 2018 Hoofddorp s.v. 1 ROAC 1 1 - 2 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC 1 ZO Arsenal ASV 1 0 - 1 beker
zondag 23 september 2018 ROAC 1 ONA 1 3 - 1 regulier
zondag 30 september 2018 TAC'90 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 07 oktober 2018 ROAC 1 ESTO 1 3 - 0 regulier
zondag 14 oktober 2018 Laakkwartier 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 21 oktober 2018 ROAC 1 KDO sv 1 1 - 0 regulier
zondag 28 oktober 2018 Foreholte 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 04 november 2018 ROAC 1 DOSR 1 2 - 1 regulier
zaterdag 10 november 2018 Be Fair 1 ROAC 1 2 - 1 beker
zondag 18 november 2018 GDA 1 ROAC 1 1 - 2 regulier
zondag 25 november 2018 HVV 1 ROAC 1 3 - 2 regulier
zondag 02 december 2018 ROAC 1 Altior 1 1 - 0 regulier
zondag 09 december 2018 RVC '33 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 27 januari 2019 DOSR 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
zondag 03 februari 2019 ROAC 1 GDA 1 3 - 1 regulier
zondag 17 februari 2019 ROAC 1 TAC'90 1 2 - 2 regulier
zondag 24 februari 2019 ROAC 1 Teylingen 1 1 - 1 regulier
zondag 03 maart 2019 ONA 1 ROAC 1 0 - 0 regulier
zondag 10 maart 2019 KDO sv 1 ROAC 1 4 - 1 regulier
zondag 17 maart 2019 ROAC 1 Foreholte 1 2 - 1 regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 Quick Boys 2 3 1 1 0 0 9 0
2 XerxesDZB 3 1 1 0 0 9 1
3 fc Boshuizen 1 3 1 1 0 0 8 0
4 Hillegersberg, vv 1 3 1 1 0 0 8 0
5 Rijnvogels 3 1 1 0 0 8 0
6 BZC / Zuiderpark 1 3 1 1 0 0 8 2
7 Leonidas 1 3 1 1 0 0 7 1
8 VFC 1 3 1 1 0 0 7 1
9 Spijkenisse 3 1 1 0 0 7 2
10 Alphense Boys 1 3 1 1 0 0 6 1
11 Deltasport 1 3 1 1 0 0 6 1
12 TAC'90 1 3 1 1 0 0 6 1
13 sv Poortugaal 1 3 1 1 0 0 6 2
14 Capelle 3 1 1 0 0 4 0
15 Sportlust '46 3 1 1 0 0 4 0
16 Ter Leede 2 3 1 1 0 0 4 0
17 Zuidland 1 3 1 1 0 0 4 0
18 FC Oegstgeest 1 3 1 1 0 0 4 1
19 Te Werve 3 1 1 0 0 4 1
20 DOSR 1 3 1 1 0 0 3 0
21 SC Feyenoord 3 1 1 0 0 3 0
22 Alphense Boys 3 1 1 0 0 5 3
23 Berkel 1 3 1 1 0 0 5 3
24 Heinenoord 1 3 1 1 0 0 3 1
25 Jodan Boys 3 1 1 0 0 3 1
26 Nootdorp 3 1 1 0 0 3 1
27 SCO '63 1 3 1 1 0 0 3 1
28 SVS 1 3 1 1 0 0 3 1
29 NSVV 1 3 1 1 0 0 2 0
30 RVVH 1 3 1 1 0 0 2 0
31 Sparta (AV) 1 3 1 1 0 0 2 0
32 Wippolder 1 3 1 1 0 0 2 0
33 Leonidas 3 1 1 0 0 5 4
34 Barendrecht 2 3 1 1 0 0 3 2
35 Coal 1 3 1 1 0 0 3 2
36 Oliveo 1 3 1 1 0 0 3 2
37 SDV 1 3 1 1 0 0 3 2
38 Be Fair 1 3 1 1 0 0 2 1
39 HMSH 1 3 1 1 0 0 1 0
40 Quick 2 3 1 1 0 0 1 0
41 Wateringse Veld Kranenburg 1 3 1 1 0 0 1 0
42 DBGC 1 3 1 1 0 0 4 4
43 Honselersdijk 1 3 1 1 0 0 3 3
44 FC 's-Gravenzande 3 1 1 0 0 3 3
45 ONA 1 3 1 1 0 0 2 2
46 Nieuwerkerk 1 3 1 1 0 0 2 2
47 's-Gravendeel vv 1 3 1 1 0 0 2 2
48 Full Speed 1 3 1 1 0 0 1 1
49 Westlandia 1 3 1 1 0 0 1 1
50 Slikkerveer 1 0 1 0 0 1 4 4
51 Hazerswoudse Boys 1 0 1 0 0 1 3 3
52 FC Oudewater 1 0 1 0 0 1 3 3
53 Oud-Beijerland 1 0 1 0 0 1 2 2
54 Rhoon 1 0 1 0 0 1 2 2
55 Nieuwenhoorn 1 0 1 0 0 1 2 2
56 FC IJsselmonde 1 0 1 0 0 1 1 1
57 Wilhelmus 1 0 1 0 0 1 1 1
58 Dilettant 1 0 1 0 0 1 4 5
59 Floreant 1 0 1 0 0 1 2 3
60 Meeuwenplaat 1 0 1 0 0 1 2 3
61 Smitshoek 0 1 0 0 1 2 3
62 WVC 1 0 1 0 0 1 2 3
63 ROAC 1 0 1 0 0 1 1 2
64 Den Hoorn 1 0 1 0 0 1 0 1
65 FC Vlotbrug 1 0 1 0 0 1 0 1
66 Voorschoten`97 1 0 1 0 0 1 0 1
67 Maense, FC 1 0 1 0 0 1 3 5
68 Teylingen 1 0 1 0 0 1 3 5
69 Antibarbari 1 0 1 0 0 1 1 3
70 Houtwijk sv 1 0 1 0 0 1 1 3
71 OVV 1 0 1 0 0 1 1 3
72 SEP 1 0 1 0 0 1 1 3
73 VUC 1 0 1 0 0 1 1 3
74 Blauw-Zwart 1 0 1 0 0 1 0 2
75 Die Haghe 1 0 1 0 0 1 0 2
76 SJZ 1 0 1 0 0 1 0 2
77 Vredenburch 1 0 1 0 0 1 0 2
78 CVC Reeuwijk 1 0 1 0 0 1 1 4
79 NSV '46 1 0 1 0 0 1 1 4
80 HDV 1 0 1 0 0 1 0 3
81 RKAVV 0 1 0 0 1 0 3
82 Kethel Spaland, vv 1 0 1 0 0 1 2 6
83 Brielle 0 1 0 0 1 0 4
84 DSVP 1 0 1 0 0 1 0 4
85 Nieuwkoop 1 0 1 0 0 1 0 4
86 Stompwijk'92 1 0 1 0 0 1 0 4
87 HVC'10 1 0 1 0 0 1 2 7
88 DHC 1 0 1 0 0 1 1 6
89 KMD 1 0 1 0 0 1 1 6
90 MVV '27 1 0 1 0 0 1 1 6
91 Woubrugge 1 0 1 0 0 1 2 8
92 CION 1 0 1 0 0 1 1 7
93 Rijnsburgse Boys 2 0 1 0 0 1 1 7
94 Football Factory 1 0 1 0 0 1 1 9
95 Charlois, sv 1 0 1 0 0 1 0 8
96 Zoetermeer, fc 1 0 1 0 0 1 0 8
97 Zwartewaal 1 0 1 0 0 1 0 8
98 Bernardus 1 0 1 0 0 1 0 9

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!