ROAC 2


Achterste rij v.l.n.r. Bram Gansevles, Jordy Strijk, Marnick Ouwehand, Enzo Boven, Jasper Bentvelsen, Jort van der Geest, Siebe Veilbrief, Danny Semp;
Middelste rij v.l.n.r. Ronald van Veen (keeperstrainer), Jim van der Meer, Steven Termeulen, Hein Leliveld (hoofdtrainer s.v. ROAC 1), Yorick Boon (hoofdtrainer s.v. ROAC 2), Dick Heemskerk sr. (assistent scheidsrechter), Rutger van der Geest, Wesley van der Meer, Jan van der Poel (keeperstrainer);
Voorste rij v.l.n.r. Antoon Vermeij (materiaalman), Nick van der Meer, Sven Hoogenboom, Cedric den Dekker, Casper van der Geest, Pieter Elstgeest, Tanno van der Pouwkraan, Wessel van der Poel, Lars van der Meer, Aad van der Geest (teamleider).

# Team P G W GL V DPV DPT
1 Graaf W II VAC 2 12 4 4 0 0 13 4
2 SJZ 2 10 4 3 1 0 13 5
3 Boshuizen, fc 2 9 4 3 0 1 11 5
4 ROAC 2 7 4 2 1 1 11 8
5 WVC 2 7 4 2 1 1 9 9
6 Nicolaas Boys 2 6 4 2 0 2 10 11
7 Foreholte 3 5 4 1 2 1 9 8
8 Warmunda, sv 2 3 4 1 0 3 3 5
9 Zoetermeer, fc 3 3 4 1 0 3 6 10
10 Alphen 2 3 4 1 0 3 11 17
11 RKDEO 3 2 4 0 2 2 3 6
12 Voorschoten`97 2 1 4 0 1 3 3 14
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zondag 22 oktober 2017 ROAC 2 ZO HBS 3 10:30 10:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 29 oktober 2017 SJZ 2 ROAC 2 ZO P. van de Meer 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haasbroek

Nieuweweg 6,
ZOETERWOUDE

zondag 05 november 2017 ROAC 2 ZO Boshuizen, fc 2 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zondag 03 september 2017 WIK 3 ROAC 2 ZO 2 - 2 beker
zondag 10 september 2017 ROAC 2 ZO Van Nispen, Rkvv 2 2 - 0 beker
zondag 24 september 2017 RKDEO 3 ROAC 2 ZO 1 - 2 regulier
zondag 01 oktober 2017 ROAC 2 ZO WVC 2 6 - 2 regulier
zondag 08 oktober 2017 Foreholte 3 ROAC 2 ZO 1 - 1 regulier
zondag 15 oktober 2017 ROAC 2 ZO Nicolaas Boys 2 2 - 4 regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 Antibarbari 3 0 0 0 0 0 0 0
2 BMT 2 0 0 0 0 0 0 0
3 Boshuizen, fc 2 0 0 0 0 0 0 0
4 Coal 2 0 0 0 0 0 0 0
5 Den Hoorn 4 0 0 0 0 0 0 0
6 DONK 3 0 0 0 0 0 0 0
7 dvv Delft 2 0 0 0 0 0 0 0
8 dvv Delft 3 0 0 0 0 0 0 0
9 Foreholte 3 0 0 0 0 0 0 0
10 Full Speed 3 0 0 0 0 0 0 0
11 GLZ Delfshaven, rvv 2 0 0 0 0 0 0 0
12 Graaf W II VAC 3 0 0 0 0 0 0 0
13 Graaf W II VAC 2 0 0 0 0 0 0 0
14 GSC ESDO 2 0 0 0 0 0 0 0
15 HBS 3 0 0 0 0 0 0 0
16 HMSH 2 0 0 0 0 0 0 0
17 Nicolaas Boys 2 0 0 0 0 0 0 0
18 NOCKralingen 2 0 0 0 0 0 0 0
19 ODB 2 0 0 0 0 0 0 0
20 Oliveo 3 0 0 0 0 0 0 0
21 ONA 2 0 0 0 0 0 0 0
22 REMO 3 0 0 0 0 0 0 0
23 ROAC 2 0 0 0 0 0 0 0
24 RVC '33 2 0 0 0 0 0 0 0
25 Swift Boys 2 0 0 0 0 0 0 0
26 VOC 4 0 0 0 0 0 0 0
27 Wippolder 2 0 0 0 0 0 0 0

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!