ROAC JO11-1

# Team P G W GL V DPV DPT
1 Koudekerk JO11-2G 7 3 2 1 0 15 6
2 SJZ JO11-1 6 2 2 0 0 25 0
3 ROAC JO11-1 6 2 2 0 0 7 2
4 SJC JO11-2 6 3 2 0 1 10 8
5 Roodenburg JO11-2 4 2 1 1 0 11 4
6 Ter Leede JO11-2 3 2 1 0 1 9 7
7 BSC '68 JO11-2 3 2 1 0 1 8 7
8 Voorschoten`97 JO11-5 3 2 1 0 1 3 5
9 Altior JO11-1 1 2 0 1 1 2 21
10 Noordwijk JO11-4 1 3 0 1 2 5 11
11 Quick Boys JO11-5 0 2 0 0 2 3 15
12 Katwijk JO11-3 0 3 0 0 3 13 25
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 09 maart 2019 SJC JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark SJC

Lageweg 6,
NOORDWIJK ZH

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zaterdag 01 september 2018 ROAC JO11-1 ZA ASC JO11-3 4 - 0 beker
zaterdag 08 september 2018 RCL JO11-4G ROAC JO11-1 2 - 10 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC JO11-1 Roodenburg JO11-1 7 - 1 beker
zaterdag 22 september 2018 ROAC JO11-1 ZA Alphen JO11-3 11 - 0 regulier
zaterdag 29 september 2018 Aarlanderveen JO11-1 ROAC JO11-1 3 - 3 regulier
zaterdag 06 oktober 2018 ROAC JO11-1 CVC Reeuwijk JO11-2 9 - 1 regulier
zaterdag 13 oktober 2018 Alphia JO11-2 ROAC JO11-1 4 - 8 regulier
donderdag 25 oktober 2018 Zevenhoven JO11-1 ROAC JO11-1 5 - 3 beker
zaterdag 27 oktober 2018 ROAC JO11-1 Nicolaas Boys JO11-1 1 - 1 regulier
zaterdag 10 november 2018 ROAC JO11-1 ZA SJZ JO11-2 9 - 1 regulier
zaterdag 17 november 2018 Bernardus JO11-2 ROAC JO11-1 2 - 5 regulier
zaterdag 24 november 2018 ROAC JO11-1 ARC JO11-4 9 - 1 regulier
zaterdag 01 december 2018 RVC '33 JO11-2 ROAC JO11-1 1 - 2 regulier
zaterdag 08 december 2018 ROAC JO11-1 WVC JO11-2 5 - 0 regulier
zaterdag 15 december 2018 ROAC JO11-1 ZA Altior JO11-1 - vriendschappelijk
zaterdag 12 januari 2019 ROAC JO11-1 Alphen JO11-2 13 - 0 regulier
zaterdag 02 februari 2019 ROAC JO11-1 ZA SJZ JO11-1 Afgelast regulier
zaterdag 09 februari 2019 Ter Leede JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 0 - 2 regulier
zaterdag 16 februari 2019 Voorschoten`97 JO11-5 ROAC JO11-1 ZA 2 - 5 regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 ROAC JO11-1 26 10 8 2 0 64 14
2 Nicolaas Boys JO11-1 25 9 8 1 0 47 16
3 Aarlanderveen JO11-1 22 10 7 1 2 57 27
4 SJZ JO11-2 18 10 6 0 4 58 40
5 RVC '33 JO11-2 14 10 4 2 4 42 39
6 Bernardus JO11-2 10 10 3 1 6 29 43
7 WVC JO11-2 10 10 3 1 6 17 35
8 ARC JO11-4 10 10 3 1 6 30 50
9 Alphen JO11-2 10 10 3 1 6 29 52
10 CVC Reeuwijk JO11-2 8 10 2 2 6 27 53
11 Alphia JO11-2 3 9 1 0 8 24 55

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!