ROAC JO13-1

# Team P G W GL V DPV DPT
1 DOSR JO13-2 4 2 1 1 0 6 3
2 FC Lisse JO13-5 4 2 1 1 0 5 4
3 Van Nispen, Rkvv JO13-1 3 1 1 0 0 4 2
4 Katwijk JO13-3 3 2 1 0 1 7 7
5 GOL Sport JO13-1 3 2 1 0 1 4 6
6 Rijnvogels, fc JO13-2 2 2 0 2 0 4 4
7 Ter Leede JO13-3 2 2 0 2 0 3 3
8 Quick Boys JO13-3 1 1 0 1 0 2 2
9 ROAC JO13-1 1 1 0 1 0 1 1
10 Rijnsburgse Boys JO13-3 0 0 0 0 0 0 0
11 Voorschoten`97 JO13-5 0 1 0 0 1 3 4
12 Oegstgeest JO13-1 0 2 0 0 2 3 6
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 17 februari 2018 ROAC JO13-1 3 DOSR JO13-2 13 L.v As 11:30 11:00 regulier Veld 1

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 24 februari 2018 Van Nispen, Rkvv JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zilk

Sportlaan 31,
DE ZILK

zaterdag 10 maart 2018 GOL Sport JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Boshuizerkade

Boshuizerkade 1,
LEIDEN

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zaterdag 02 september 2017 Woubrugge JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 beker
zaterdag 09 september 2017 ROAC JO13-1 ZA Sportvereniging Leidschenveen JO13-1 0 - 5 beker
zaterdag 16 september 2017 Graaf W II VAC JO13-3 ROAC JO13-1 ZA 3 - 0 beker
zaterdag 23 september 2017 ROAC JO13-1 ZA Rijnvogels, fc JO13-1 0 - 7 regulier
zaterdag 30 september 2017 RCL JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 12 - 1
zaterdag 07 oktober 2017 Teylingen JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 8 - 0 regulier
zaterdag 28 oktober 2017 ROAC JO13-1 ZA Voorschoten`97 JO13-3 2 - 0 regulier
dinsdag 07 november 2017 Kagia JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 4 - 0 regulier
zaterdag 11 november 2017 ROAC JO13-1 ZA Foreholte JO13-3 1 - 2 regulier
zaterdag 18 november 2017 Ter Leede JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 regulier
zaterdag 25 november 2017 UDO JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 6 - 2 regulier
zaterdag 02 december 2017 ROAC JO13-1 ZA Warmunda, sv JO13-1 1 - 3 regulier
zaterdag 09 december 2017 FC Lisse JO13-3 ROAC JO13-1 ZA Afgelast regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 Kagia JO13-1 25 9 8 1 0 58 19
2 Warmunda, sv JO13-1 19 9 6 1 2 40 16
3 UDO JO13-2 15 10 4 3 3 24 24
4 Ter Leede JO13-2 14 9 4 2 3 30 28
5 Rijnsburgse Boys JO13-2 13 7 4 1 2 32 17
6 Foreholte JO13-3 12 8 4 0 4 15 25
7 DoCoS JO13-2 10 7 3 1 3 14 13
8 Noordwijk JO13-2 9 7 3 0 4 20 24
9 Voorschoten`97 JO13-3 6 9 1 3 5 13 33
10 ROAC JO13-1 3 6 1 0 5 7 20
11 FC Lisse JO13-3 0 7 0 0 7 7 41

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!