ROAC JO13-2

Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 20 oktober 2018 ASC JO19-3 ROAC JO19-2 ZA 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Overveer

Abtspoelweg 21,
OEGSTGEEST

zondag 21 oktober 2018 Rijnsburgse Boys MO17-1 ROAC JO15-1 ZA 15:15 14:15

Accomodatie:

Sportpark Middelmors

Noordwijkerweg 53 A,
RIJNSBURG

donderdag 25 oktober 2018 Rijnsburgse Boys MO17-1 ROAC JO15-1 ZA 15:15 14:15 beker

Accomodatie:

Sportpark Middelmors

Noordwijkerweg 53 A,
RIJNSBURG

zaterdag 27 oktober 2018 Quick Boys JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nieuw Zuid

Laan van Nieuw-Zuid 25,
KATWIJK ZH

zondag 28 oktober 2018 ARC JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 12:30 11:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Zegersloot

Olympiaweg 6,
ALPHEN AAN DEN RIJN

vrijdag 02 november 2018 ROAC JO10-2G ZA 2 RCL JO10-4 5 10:00 09:30 beker Veld 2A

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 03 november 2018 ROAC JO9-1 ZA 7 S.V. Kickers'69 JO9-1 6 08:45 08:15 beker Veld 2A

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 04 november 2018 ROAC JO8-1 ZA 10 FC Oegstgeest JO8-2 9 10:00 09:30 beker Veld 2B

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

maandag 05 november 2018 ROAC JO7-1 ZA 14 Zoetermeer, fc JO7-1 13 10:00 09:30 regulier Veld 2B

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

woensdag 07 november 2018 SV Leidschenveen JO7-1 ROAC JO7-2 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Leidschenveen

Poelpolderstraat 35,
'S-GRAVENHAGE

ROAC 1 ZO KDO sv 1 D.L. de Goede 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Alphen 5 ROAC 6 ZO 11:00 10:00 beker

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

Zevenhoven JO11-1 ROAC JO11-1 ZA 19:00 18:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Zevenhoven

Stationsweg 23,
ZEVENHOVEN

ROAC JO19-1 ZA Kagia JO19-1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Lisserbroek

Kikkerbeetstraat 1,
LISSERBROEK

Alphia JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

Quick Boys JO15-3 ROAC JO15-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nieuw Zuid

Laan van Nieuw-Zuid 25,
KATWIJK ZH

ROAC JO15-2 ZA WVC JO15-2 13:00 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO13-1 ZA Nieuwkoop JO13-2 11:15 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO12-1 ZA Foreholte JO12-3 11:15 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO11-1 ZA Nicolaas Boys JO11-1 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Alphia JO10-1 ROAC JO10-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

ROAC JO10-2G ZA FC Oegstgeest JO10-6 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Voorschoten`97 JO9-5 ROAC JO9-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Adegeest

Weddeloop 6,
VOORSCHOTEN

ROAC JO9-2 ZA Quick Steps JO9-2 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Kagia JO8-1 ROAC JO8-1 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Lisserbroek

Kikkerbeetstraat 1,
LISSERBROEK

ROAC JO7-2 ZA ROAC JO7-1 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Bernardus MO15-1 ROAC MO15-1 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bernardus

Sweelincklaan 1,
HAZERSWOUDE-RIJNDIJK

Foreholte 1 ROAC 1 ZO L. Wagner 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

ROAC 2 ZO KDO sv 2 M. Vorselman 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 3 ZO Van Nispen, Rkvv 3 12:15 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ASC 5 ROAC 4 ZO 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Overveer

Abtspoelweg 21,
OEGSTGEEST

ROAC 5 ZO Bernardus 5 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 6 ZO Altior 7 14:15 13:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 1 Zaal Multicult 3 G.H. Frikken 20:00 19:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

Rijnvogels, fc JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Kooltuin

1e Mientweg 1,
KATWIJK ZH

ROAC JO19-2 ZA Katwijk JO19-1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO17-1 ZA Foreholte JO17-3 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO15-1 ZA SJC JO15-2 12:15 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Nieuwkoop JO15-3 ROAC JO15-2 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Dulen

Ladderhaak 2,
NIEUWKOOP

Koudekerk JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Gruttolaan

Gruttolaan 13,
KOUDEKERK AAN DEN RIJN

UVS JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

ROAC JO10-1 ZA Woubrugge JO10-2 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Foreholte JO10-3 ROAC JO10-2G ZA 10:20 09:20 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

ROAC JO9-1 ZA UVS JO9-4 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Wilhelmus JO9-7 ROAC JO9-2 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Westvliet

Groene Zoom 2,
'S-GRAVENHAGE

ROAC JO8-1 ZA DoCoS JO8-2 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

DoCoS JO7-1 ROAC JO7-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Morskwartier

Haagse Schouwweg 5,
LEIDEN

Floreant JO7-1 ROAC JO7-2 ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Floreant

Hoogeveenseweg 1,
BOSKOOP

ROAC MO15-1 ZA Meerburg MO15-1 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 1 ZO DOSR 1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Hillegom sv 4 ROAC 2 ZO 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zanderij

Van den Endelaan 7,
HILLEGOM

DOSR 4 ROAC 3 ZO 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alkemade Oost

Sportpad 11 -21,
ROELOFARENDSVEEN

ROAC 4 ZO MMO 2 12:00 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Nicolaas Boys 5 ROAC 5 ZO 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nicolaas Boys

W.P. Speelmanweg 1 A,
NIEUWVEEN

Leidsche Boys 4 ROAC 6 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Vliet

Voorschoterweg 8 C,
LEIDEN

Lugdunum 2 ROAC 1 Zaal 22:00 21:00 regulier

Accomodatie:

Zijl, de

Paramaribostraat 66,
LEIDEN

ROAC JO15-2 ZA DOSR JO15-3 19:00 18:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
donderdag 23 augustus 2018 ROAC 1 ZO DOSR - toernooi
zaterdag 01 september 2018 ROAC 1 ZO UVS 1 1 - 0 beker
zondag 02 september 2018 Alphen JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 1 - 3 beker
vrijdag 07 september 2018 ROAC JO19-2 ZA Alphen JO19-2 3 - 8 beker
zaterdag 08 september 2018 Foreholte JO17-4 ROAC JO17-1 ZA 0 - 6 beker
zondag 09 september 2018 ROAC JO15-1 ZA DWO JO15-2 1 - 0 beker
maandag 10 september 2018 ROAC JO15-2 ZA Sportlust '46 JO15-4 4 - 1 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC JO13-1 ZA RCL JO13-3M 5 - 0 beker
zondag 16 september 2018 Meerburg JO12-5 ROAC JO12-1 ZA 2 - 3 beker
vrijdag 21 september 2018 ROAC JO11-1 ZA ASC JO11-3 4 - 0 beker
zaterdag 22 september 2018 ROAC JO10-1 ZA ARC JO10-3 2 - 6 beker
zondag 23 september 2018 RCL JO10-6 ROAC JO10-2G ZA 4 - 11 beker
vrijdag 28 september 2018 RCL JO9-6G ROAC JO9-1 ZA 2 - 10 beker
zaterdag 29 september 2018 DOSR JO8-2 ROAC JO8-1 ZA 2 - 4 beker
zondag 30 september 2018 UVS JO8-4 ROAC JO8-2 ZA 9 - 1 beker
vrijdag 05 oktober 2018 Meerburg MO15-2 ROAC MO15-1 ZA 1 - 6 beker
zaterdag 06 oktober 2018 ROAC 2 ZO Wilhelmus 3 1 - 2 beker
zondag 07 oktober 2018 WIK 4 ROAC 3 ZO 5 - 4 beker
vrijdag 12 oktober 2018 ROAC 4 ZO Alphense Boys 2 2 - 4 beker
zaterdag 13 oktober 2018 ROAC 5 ZO Roodenburg 1 0 - 2
zondag 14 oktober 2018 Foreholte 13 ROAC 6 ZO 1 - 6 beker
maandag 15 oktober 2018 ROAC 1 Stanga 1 5 - 6 beker
ROAC JO19-1 Floreant JO19-1 1 - 1 beker
ARC JO19-6 ROAC JO19-2 0 - 4 beker
ROAC JO17-1 Nootdorp JO17-3 0 - 2 beker
VELO JO15-2 ROAC JO15-1 0 - 4 beker
Valken'68 JO15-2 ROAC JO15-2 0 - 0 beker
Meerburg JO13-2 ROAC JO13-1 3 - 1 beker
ROAC JO12-1 ASC JO12-3 0 - 2 beker
RCL JO11-4G ROAC JO11-1 2 - 10 beker
Woubrugge JO10-2 ROAC JO10-1 16 - 2 beker
ROAC JO10-2G MMO JO10-2G 10 - 2 beker
ROAC JO9-1 Alphia JO9-2 6 - 3 beker
ROAC JO8-1 TAVV JO8-1 16 - 1 beker
ROAC JO8-2 Lugdunum JO8-1 Suspended beker
ROAC MO15-1 VUC MO15-1 4 - 2 beker
Hoofddorp s.v. 1 ROAC 1 1 - 2 beker
VUC 2 ROAC 2 4 - 0 beker
ROAC 3 Antibarbari 10 1 - 1 beker
FC Oudewater 1 ROAC 4 ZO 0 - 4 beker
DWO 2 ROAC 5 ZO 0 - 3 beker
ROAC 6 HDV 3 3 - 1 beker
BMT 1 ROAC 1 2 - 5 regulier
ROAC 1 ZO Arsenal ASV 1 0 - 1 beker
ROAC JO19-1 SJZ JO19-1 1 - 3 beker
ROAC JO19-2 Alphense Boys JO19-4 3 - 2 beker
ROAC JO17-1 Sportlust '46 JO17-4 1 - 1 beker
Sportlust '46 JO15-2 ROAC JO15-1 1 - 5 beker
VVSB JO15-4 ROAC JO15-2 1 - 3 beker
ROAC JO13-1 UVS JO13-2 2 - 1 beker
RCL JO12-4G ROAC JO12-1 3 - 6 beker
ROAC JO11-1 Roodenburg JO11-1 7 - 1 beker
DOSR JO10-1 ROAC JO10-1 1 - 4 beker
ROAC JO10-2G DOSR JO10-2 7 - 2 beker
ARC JO9-6 ROAC JO9-1 1 - 4 beker
Woubrugge JO8-1 ROAC JO8-1 4 - 14 beker
ROAC JO8-2 ZA ASC JO8-5 4 - 14 beker
Altior MO15-1 ROAC MO15-1 3 - 3 beker
ASC 2 ROAC 2 2 - 3 beker
NOCKralingen 3 ROAC 3 4 - 1 beker
Voorschoten`97 4 ROAC 4 ZO 3 - 2 beker
VUC 5 ROAC 5 2 - 0 beker
ROAC 6 Alphense Boys 5 4 - 1 beker
ROAC 1 zvv Den Haag 3 1 - 4 regulier
ROAC JO19-1 Foreholte JO19-2 4 - 2 regulier
Voorschoten`97 JO19-5 ROAC JO19-2 ZA - regulier
ROAC JO17-1 ZA Woubrugge JO 17-2 -
Woubrugge JO17-2 ROAC JO17-1 1 - 9 regulier
Teylingen JO15-1 ROAC JO15-1 1 - 2 regulier
ROAC JO15-2 FC Lisse JO15-3 1 - 2 regulier
ROAC JO12-1 FC Oegstgeest JO12-3 2 - 1 regulier
ROAC JO11-1 ZA Alphen JO11-3 11 - 0 regulier
ARC JO10-4 ROAC JO10-1 ZA - regulier
ROAC JO10-2G ZA Meerburg JO10-5G - regulier
Foreholte JO9-5G ROAC JO9-1 ZA - regulier
ROAC JO9-2 ZA KMD JO9-6 - regulier
TAVV JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC JO7-1 ZA Altior JO7-1 -
Altior MO15-2 ROAC MO15-1 8 - 1 regulier
ROAC 1 ONA 1 3 - 1 regulier
ROAC 2 Voorschoten`97 2 3 - 1 regulier
Warmunda, sv 3 ROAC 3 1 - 2 regulier
Foreholte 8 ROAC 4 6 - 3 regulier
Alphen 4 ROAC 5 0 - 5 regulier
ROAC 6 ASC 9 8 - 0 regulier
ROAC 1 Stanga 2 6 - 3 regulier
FC Oegstgeest JO19-2 ROAC JO19-1 3 - 3 regulier
ROAC JO17-1 DOSR JO17-2 4 - 0 regulier
ROAC JO15-1 FC Oegstgeest JO15-2 6 - 0 regulier
ARC JO15-5 ROAC JO15-2 1 - 2 regulier
Zevenhoven JO13-1 ROAC JO13-1 2 - 0 regulier
Aarlanderveen JO11-1 ROAC JO11-1 3 - 3 regulier
ROAC JO10-1 ZA Voorschoten`97 JO10-6 - regulier
UVS JO10-4 ROAC JO10-2G ZA - regulier
ROAC JO9-1 ZA Graaf W II VAC JO9-5 - regulier
Forum Sport JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ARC JO8-6 ROAC JO8-2 ZA - regulier
Altior JO7-1 ROAC JO7-1 ZA - regulier
DWO JO7-1 ROAC JO7-1 ZA - regulier
ROAC MO15-1 BSC '68 MO15-1 1 - 11 regulier
ROAC VR1 VVSB VR1 -
ROAC MMO VR1 VVSB VR1 -
ROAC VR1 VVSB VR1 - anders
TAC'90 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
Nicolaas Boys 2 ROAC 2 4 - 2 regulier
ROAC 3 Foreholte 7 2 - 2 regulier
ROAC 4 Leidsche Boys 1 1 - 1 regulier
ROAC 5 VEP 4 0 - 1 regulier
MMO 6 ROAC 6 2 - 8 regulier
Tutor 2 ROAC 1 5 - 2 regulier
ROAC JO19-1 Ter Leede JO19-2 1 - 0 regulier
S.V. Kickers'69 JO17-2 ROAC JO17-1 1 - 5 regulier
RCL JO15-2 ROAC JO15-1 1 - 2 regulier
ROAC JO15-2 Alphen JO15-2 2 - 1 regulier
ROAC JO13-1 Alphen JO13-1 0 - 5 regulier
ROAC JO12-1 VVSB JO12-2 0 - 7 regulier
ROAC JO11-1 CVC Reeuwijk JO11-2 9 - 1 regulier
RCL JO10-3 ROAC JO10-1 ZA - regulier
ROAC JO10-2G ZA Woubrugge JO10-3 - regulier
ASC JO9-4 ROAC JO9-1 ZA - regulier
ROAC JO9-2 ZA Graaf W II VAC JO9-6 - regulier
ASC JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
Sporting Leiden JO7-1 ROAC JO7-2 ZA - regulier
TAVV MO15-1 ROAC MO15-1 9 - 3 regulier
ROAC 1 ESTO 1 3 - 0 regulier
ROAC 2 RKDES 2 2 - 3 regulier
DoCoS 2 ROAC 3 6 - 0 regulier
ST Van Nispen / Vogelenzang 4 ROAC 4 2 - 1 regulier
KDO sv 5 ROAC 5 0 - 3 regulier
ROAC 6 Lugdunum 3 1 - 2 regulier
ROAC 1 Nootdorp 1 2 - 4 regulier
SJC JO19-2 ROAC JO19-1 2 - 4 regulier
ROAC JO19-2 SJC JO19-3 1 - 2 regulier
ROAC JO17-1 ZA RCL JO17-4 8 - 1 regulier
ROAC JO15-1 S.V. Kickers'69 JO15-1 3 - 0 regulier
RCL JO15-7 ROAC JO15-2 2 - 1 regulier
Nicolaas Boys JO13-1 ROAC JO13-1 1 - 4 regulier
FC Lisse JO12-5 ROAC JO12-1 4 - 4 regulier
Alphia JO11-2 ROAC JO11-1 4 - 8 regulier
ROAC JO10-1 ZA Valken'68 JO10-3 - regulier
RCL JO10-7 ROAC JO10-2G ZA - regulier
ROAC JO9-1 ZA FC Oegstgeest JO9-5 - regulier
Vredenburch JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
Quick Boys JO9-6 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA VVSB JO8-3 - regulier
RKAVV JO7-2 ROAC JO7-1 ZA - regulier
ROAC JO7-2 ZA Zoetermeer, fc JO7-1 - regulier
ROAC MO15-1 ZA WVC MO15-2 4 - 2 regulier
ROAC VR 1 Rijnvogels VR 1 -
ROAC Rijnvogels -
Laakkwartier 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
SJC 3 ROAC 2 1 - 1 regulier
ROAC 3 SJC 4 3 - 3 regulier
ROAC 4 SJC 5 1 - 0 regulier
ROAC 5 MMO 3 5 - 0 regulier
WVC 5 ROAC 6 6 - 3 regulier
Stompwijk'92 1 ROAC 1 5 - 1 regulier

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!