ROAC JO17-2

Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 17 februari 2018 ROAC JO19-1 3 Altior JO19-1 10 P.v Es 15:00 14:30 regulier Veld 2

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 18 februari 2018 ROAC JO19-2 ZA 9 Quick Boys JO19-3 5 S.v Velzen 13:00 12:30 regulier Veld 2

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

maandag 19 februari 2018 RCL JO17-5 ROAC JO17-1 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bloemerd

Bloemerd 2,
LEIDERDORP

woensdag 21 februari 2018 Ter Leede JO15-2 ROAC JO15-1 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Roodemolen

Roodemolenweg 10,
SASSENHEIM

vrijdag 23 februari 2018 ROAC JO15-2 2 SJC JO15-3 10 W.v Zeil 11:30 11:00 regulier Veld 2

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 24 februari 2018 ROAC JO13-1 3 DOSR JO13-2 13 L.v As 11:30 11:00 regulier Veld 1

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 25 februari 2018 ROAC JO13-2 9 Noordwijk JO13-3 14 W.v/d Geest 10:00 09:30 regulier Veld 2

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

woensdag 28 februari 2018 Foreholte JO11-4 ROAC JO11-1 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

vrijdag 02 maart 2018 Ter Leede JO11-4 ROAC JO11-2G 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Roodemolen

Roodemolenweg 10,
SASSENHEIM

zaterdag 03 maart 2018 Ter Leede JO9-3 ROAC JO9-1 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Roodemolen

Roodemolenweg 10,
SASSENHEIM

zondag 04 maart 2018 Leiden JO9-1 ROAC JO9-2 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Morsch 2

Smaragdlaan 97,
LEIDEN

vrijdag 09 maart 2018 ROAC JO8-1 ZA 7 Quick Boys JO8-8 5 J.Semp 08:45 08:15 regulier Veld 2A

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 10 maart 2018 Van Nispen, Rkvv MO13-1 ROAC MO13-1 09:15 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zilk

Sportlaan 31,
DE ZILK

ROAC 1 ZO 3 RKDEO 1 10 J. Verduijn 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 2 ZO 5 Foreholte 3 7 J.W.A. Vork 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

WVC 3 ROAC 3 ZO 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alkemade Oost

Sportpad 11 -21,
ROELOFARENDSVEEN

ASC 4 ROAC 4 ZO 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Overveer

Abtspoelweg 21,
OEGSTGEEST

Nicolaas Boys 4 ROAC 5 ZO 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nicolaas Boys

W.P. Speelmanweg 1 A,
NIEUWVEEN

ROAC 6 ZO 6 WVC 5 14 G. Oudshoorn 12:30 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

SEV 3 ROAC 3 Zaal 20:00 19:00 regulier

Accomodatie:

Kastelenring-hal (Leidschendam)

Sportparkweg 4,
LEIDSCHENDAM

Voorschoten`97 1 ROAC 1 ZO B.A. van der Spoel 20:00 19:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Adegeest

Weddeloop 6,
VOORSCHOTEN

ROAC 1 Zaal Mazzel Stars 1 I. Mankoe 21:00 20:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

ROAC 2 Zaal Hazerswoudse Boys 1 I. Mankoe 22:00 21:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

Van Nispen, Rkvv JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zilk

Sportlaan 31,
DE ZILK

ROAC VR1 ZA SEV VR1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 1 ZO TAC'90 1 D. Ferreira 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 2 ZO RVC '33 2 10:30 10:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

KDO sv 5 ROAC 3 ZO 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark KDO

Vuurlijn 51,
DE KWAKEL

Bernardus 5 ROAC 5 ZO 12:15 11:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bernardus

Sweelincklaan 1,
HAZERSWOUDE-RIJNDIJK

Voorschoten`97 1 ROAC 1 Zaal G.H. Frikken 22:00 21:00 regulier

Accomodatie:

Vliethorst, de (Voorschoten)

Burg van der Haarplein 9,
VOORSCHOTEN

LSVV 70 4 ROAC 2 Zaal B. Stuivenwold 19:00 18:00 regulier

Accomodatie:

5 Meihal (Leiden)

Boshuizerlaan 2,
LEIDEN

Van Nispen, Rkvv JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zilk

Sportlaan 31,
DE ZILK

Quick Boys JO13-8 ROAC JO13-2 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nieuw Zuid

Laan van Nieuw-Zuid 25,
KATWIJK ZH

SVC'08 VR1 ROAC VR1 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Oostersportpark Wassenaar

Van Brienenlaan 15,
WASSENAAR

Nicolaas Boys 2 ROAC 2 ZO 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nicolaas Boys

W.P. Speelmanweg 1 A,
NIEUWVEEN

ASW 4 ROAC 5 ZO 10:30 09:30 beker

Accomodatie:

Sportpark ASW

Sniepweg 13 E,
WADDINXVEEN

ROAC 3 Zaal Voorschoten`97 2 21:00 20:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

VVSB JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Boekhorst

Dr Schaepmanlaan 2,
NOORDWIJKERHOUT

Katwijk JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Krom

De Krom 57,
KATWIJK ZH

ROAC JO17-1 ZA Foreholte JO17-8 13:00 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO15-1 ZA UVS JO15-3 11:30 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

RCL JO15-5 ROAC JO15-2 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bloemerd

Bloemerd 2,
LEIDERDORP

GOL Sport JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 11:30 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Boshuizerkade

Boshuizerkade 1,
LEIDEN

Rijnvogels, fc JO13-3 ROAC JO13-2 ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Kooltuin

1e Mientweg 1,
KATWIJK ZH

ROAC JO11-1 ZA Meerburg JO11-5 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO11-2G ZA Kagia JO11-3 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO9-1 ZA Rijnvogels, fc JO9-6 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO9-2 ZA Quick Boys JO9-8 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Meerburg JO8-7 ROAC JO8-1 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Meerburg

Hans Ecklplein 1,
ZOETERWOUDE

ROAC VR1 ZA Katwijk VR1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC MO13-1 ZA Foreholte MO13-2 11:30 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zondag 20 augustus 2017 ROAC 1 ZO MMO 1 7 - 0 toernooi
donderdag 24 augustus 2017 WVC 1 ROAC 1 ZO - toernooi
zaterdag 02 september 2017 ROAC JO19-2 ZA UVS JO19-4 3 - 1 beker
zondag 03 september 2017 ROAC JO17-1 ZA ARC JO17-4 0 - 6 beker
maandag 04 september 2017 SVC'08 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 beker
vrijdag 08 september 2017 Woubrugge JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 beker
zaterdag 09 september 2017 ROAC JO13-2 ZA Verburch JO13-3 0 - 5 beker
zondag 10 september 2017 ROAC JO11-1 ZA Rohda '76 JO11-2 19 - 0 beker
maandag 11 september 2017 Warmunda, sv JO11-3 ROAC JO11-2G ZA 10 - 1 beker
woensdag 13 september 2017 Alphia JO9-3 ROAC JO9-1 ZA 9 - 1 beker
vrijdag 15 september 2017 Oegstgeest JO9-3 ROAC JO9-2 ZA 9 - 1 beker
zaterdag 16 september 2017 ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-2 1 - 21 beker
zondag 17 september 2017 Kagia VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 6 beker
woensdag 20 september 2017 ROAC 1 ZO Alkmaarsche Boys 1 2 - 2 beker
donderdag 21 september 2017 WIK 3 ROAC 2 ZO 2 - 2 beker
vrijdag 22 september 2017 ROAC 3 ZO RKDEO 7 1 - 2 beker
zaterdag 23 september 2017 ROAC 4 ZO RVC '33 4 1 - 5 beker
zondag 24 september 2017 ROAC 5 ZO Football Factory (Leiden) 2 1 - 0 beker
maandag 25 september 2017 Lugdunum 3 ROAC 6 ZO 4 - 1 beker
vrijdag 29 september 2017 SJZ 2 ROAC 2 Zaal 8 - 6 beker
zaterdag 30 september 2017 ROAC 1 Zaal Lugdunum 1 3 - 6 beker
zondag 01 oktober 2017 Mazzel Stars 3 ROAC 3 Zaal 5 - 3 beker
woensdag 04 oktober 2017 FC Blauw-Wit Beursbengels 1 ROAC 1 ZO 0 - 1 beker
donderdag 05 oktober 2017 Kamerik JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 8 - 1 beker
vrijdag 06 oktober 2017 ROAC JO15-1 ZA Quick Boys JO15-3 4 - 2 beker
zaterdag 07 oktober 2017 ROAC JO13-1 ZA Sportvereniging Leidschenveen JO13-1 0 - 5 beker
zondag 08 oktober 2017 Vredenburch JO13-4 ROAC JO13-2 ZA - beker
woensdag 11 oktober 2017 RCL JO11-5 ROAC JO11-1 ZA 4 - 0 beker
vrijdag 13 oktober 2017 ROAC JO11-2G ZA Lugdunum JO11-2 5 - 0 beker
zaterdag 14 oktober 2017 ROAC JO9-1 ZA Warmunda, sv JO9-2 6 - 4 beker
zondag 15 oktober 2017 ROAC JO9-2 ZA UDO JO9-6 4 - 4 beker
maandag 16 oktober 2017 DOSR JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - beker
zaterdag 21 oktober 2017 ROAC VR1 ZA Alphia VR1 - beker
zondag 22 oktober 2017 Smitshoek MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 5 - 2 beker
maandag 23 oktober 2017 ROAC 2 ZO Van Nispen, Rkvv 2 2 - 0 beker
vrijdag 27 oktober 2017 TAC'90 3 ROAC 3 ZO 6 - 3 beker
zaterdag 28 oktober 2017 Meerburg 3 ROAC 4 ZO 4 - 1 beker
zondag 29 oktober 2017 SJZ 5 ROAC 5 ZO 0 - 1 beker
woensdag 01 november 2017 ROAC 6 ZO UVS 5 8 - 1 beker
vrijdag 03 november 2017 Stompwijk'92 3 ROAC 2 Zaal 3 - 6 regulier
zaterdag 04 november 2017 Stanga 2 ROAC 1 Zaal 5 - 10 regulier
zondag 05 november 2017 ROAC JO19-1 ZA Lugdunum JO19-1 8 - 1 beker
maandag 06 november 2017 ROAC 3 Zaal Lugdunum 10 9 - 0 regulier
dinsdag 07 november 2017 UVS 1 ROAC 1 ZO 1 - 1 beker
vrijdag 10 november 2017 ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-4 1 - 4 beker
zaterdag 11 november 2017 ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-3 0 - 10 beker
zondag 12 november 2017 ROAC JO17-1 ZA BSC '68 JO17-2 1 - 2 beker
woensdag 15 november 2017 ROAC JO15-1 ZA Katwijk JO15-2 4 - 1 beker
vrijdag 17 november 2017 ROAC JO15-2 ZA Meerburg JO15-9 7 - 2 beker
zaterdag 18 november 2017 Graaf W II VAC JO13-3 ROAC JO13-1 ZA 3 - 0 beker
zondag 19 november 2017 ROAC JO11-1 ZA DWO JO11-5 3 - 5 beker
maandag 20 november 2017 ROAC JO9-1 ZA DoCoS JO9-4G 3 - 3 beker
woensdag 22 november 2017 ROAC JO9-2 ZA Valken'68 JO9-3 2 - 1 beker
vrijdag 24 november 2017 ROAC JO8-1 ZA Woubrugge JO8-2 3 - 5 beker
zaterdag 25 november 2017 Zwammerdam VR1 ROAC VR1 ZA 5 - 0 beker
zondag 26 november 2017 ROAC 3 ZO Football Factory (Leiden) 1 5 - 5 beker
vrijdag 01 december 2017 Alphense Boys 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 beker
zaterdag 02 december 2017 Roodenburg 2 ROAC 5 ZO 2 - 5 beker
zondag 03 december 2017 ROAC 6 ZO Alphense Boys 6 2 - 5 beker
woensdag 06 december 2017 Leiden 3 ROAC 3 Zaal 10 - 2 regulier
vrijdag 08 december 2017 Blauw-Zwart VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 4 regulier
zaterdag 09 december 2017 ROAC 1 Zaal Multicult 3 4 - 2 regulier
woensdag 13 december 2017 ROAC 2 Zaal zvv Den Haag 8 3 - 3 regulier
vrijdag 15 december 2017 ROAC JO19-1 ZA Rijnvogels, fc JO19-1 1 - 3 regulier
zaterdag 16 december 2017 ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-4 1 - 1 regulier
zondag 17 december 2017 ROAC JO17-1 ZA SJC JO17-2 2 - 6 regulier
maandag 18 december 2017 Rohda '76 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 3 - 2 regulier
woensdag 20 december 2017 ROAC JO15-2 ZA Woubrugge JO15-3G 2 - 1 regulier
woensdag 10 januari 2018 ROAC JO13-1 ZA Rijnvogels, fc JO13-1 0 - 7 regulier
vrijdag 12 januari 2018 ROAC JO13-2 ZA Noordwijk JO13-3 3 - 3 regulier
donderdag 18 januari 2018 Valken'68 JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 2 - 6 regulier
vrijdag 19 januari 2018 ARC JO11-13 ROAC JO11-2G ZA 4 - 0 regulier
zaterdag 20 januari 2018 Bernardus JO9-2 ROAC JO9-1 ZA - regulier
maandag 22 januari 2018 Altior JO9-2 ROAC JO9-2 ZA - regulier
vrijdag 26 januari 2018 ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-5 - regulier
zaterdag 27 januari 2018 Quick Boys MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 11 - 2 regulier
zondag 28 januari 2018 ROAC 1 ZO Teylingen 1 1 - 0 regulier
maandag 29 januari 2018 RKDEO 3 ROAC 2 ZO 1 - 2 regulier
woensdag 31 januari 2018 Kickers'69 3 ROAC 3 ZO 4 - 3 regulier
zaterdag 03 februari 2018 SJZ 4 ROAC 4 ZO 4 - 0 regulier
zondag 04 februari 2018 Meerburg 4 ROAC 5 ZO 4 - 1 regulier
woensdag 07 februari 2018 Altior 6 ROAC 6 ZO 1 - 1 regulier
vrijdag 09 februari 2018 Lugdunum 5 ROAC 2 Zaal 7 - 6 regulier
zaterdag 10 februari 2018 ROAC 3 Zaal RKAVV 4 6 - 4 regulier
zondag 11 februari 2018 Altior JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 2 - 1 regulier
maandag 12 februari 2018 Teylingen JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 3 regulier
vrijdag 16 februari 2018 Noordwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 8 - 0 regulier
ROAC JO15-1 ZA Woubrugge JO15-1 3 - 2 regulier
Altior JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 1 - 3 regulier
RCL JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 12 - 1
SJC JO13-4 ROAC JO13-2 ZA 3 - 1 regulier
ROAC JO11-1 ZA Van Nispen, Rkvv JO11-1 4 - 5 regulier
ROAC JO11-2G ZA Woubrugge JO11-5 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA Alphia JO9-3 - regulier
ROAC JO9-2 ZA MMO JO9-1 - regulier
ROAC VR1 ZA Ter Leede VR3 1 - 7
BSC '68 MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 0 - 4 regulier
GDA 1 ROAC 1 ZO 2 - 2 regulier
ROAC 2 ZO WVC 2 6 - 2 regulier
ROAC 3 ZO Bernardus 4 2 - 1 regulier
ROAC 4 ZO Foreholte 10 0 - 0 regulier
ROAC 5 ZO Zoetermeer, fc 7 9 - 1 regulier
ROAC 6 ZO ASC 6 2 - 4 regulier
Koudekerk 1 ROAC 2 Zaal 8 - 7 regulier
Nootdorp 1 ROAC 1 Zaal 5 - 2 regulier
ROAC 3 Zaal Rohda '76 3 2 - 5 regulier
FC Lisse JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 2 - 0 regulier
Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
ROAC JO15-1 ZA VEP JO15-1 1 - 5 regulier
DOSR JO15-4 ROAC JO15-2 ZA 4 - 7 regulier
Teylingen JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 8 - 0 regulier
RCL JO13-5 ROAC JO13-2 ZA 7 - 0 regulier
ROAC JO11-1 ZA Foreholte JO11-4 2 - 3 regulier
ROAC JO11-2G ZA TAVV JO11-3G 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA WVC JO9-3M - regulier
ROAC JO9-2 ZA WVC JO9-4 - regulier
ASC JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 ZA LSVV 70 VR1 Suspended regulier
ROAC MO13-1 ZA Altior MO13-1 2 - 3 regulier
RKDEO 1 ROAC 1 ZO 3 - 1 regulier
Foreholte 3 ROAC 2 ZO 1 - 1 regulier
ROAC 4 ZO ASC 4 2 - 6 regulier
ROAC 5 ZO Nicolaas Boys 4 1 - 0 regulier
WVC 5 ROAC 6 ZO 1 - 7 regulier
ARC 2 ROAC 3 Zaal 1 - 7 regulier
ROAC 1 Zaal zvv Den Haag 5 5 - 6 regulier
ROAC 2 Zaal BSC '68 1 2 - 7 regulier
ROAC JO19-1 ZA Kickers'69 JO19-1 2 - 1 regulier
ROAC JO19-2 ZA Foreholte JO19-4 1 - 0 regulier
Katwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 9 - 1 regulier
ARC JO15-3 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 regulier
ROAC JO15-2 ZA Alphia JO15-4 1 - 2 regulier
ROAC JO13-2 ZA WVC JO13-2 2 - 1 regulier
Nicolaas Boys JO11-1 ROAC JO11-1 ZA 0 - 5 regulier
Alphia JO11-6 ROAC JO11-2G ZA 6 - 1 regulier
FC Lisse JO9-5 ROAC JO9-1 ZA - regulier
DOSR JO9-4 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA DOSR JO8-1 - regulier
SEV VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 2 regulier
ROAC 1 ZO DSOV 1 1 - 4 regulier
ROAC 2 ZO Nicolaas Boys 2 2 - 4 regulier
Floreant 1 ROAC 3 ZO 5 - 2 regulier
Meerburg 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 regulier
Alphense Boys 2 ROAC 5 ZO 0 - 3 regulier
ROAC 6 ZO Alphen 4 2 - 4 regulier
SJZ 3 ROAC 1 Zaal 9 - 4 regulier
Sportclub Monster JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 1 - 7 beker
UVS JO17-3 ROAC JO17-1 ZA 10 - 0 beker
UVS JO15-7 ROAC JO15-2 ZA 2 - 3 beker
UVS JO11-8 ROAC JO11-2G ZA 18 - 0 beker
Foreholte JO8-6 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC MO13-1 ZA Den Hoorn MO13-1 1 - 6 beker
ROAC 1 ZO HVV 1 3 - 0 regulier
ROAC 2 ZO HBS 3 3 - 2 beker
ROAC 3 ZO WVC 3 0 - 6 regulier
ROAC 5 ZO GOL Sport 2 5 - 3 beker
Mazzel Stars 1 ROAC 1 Zaal 7 - 3 regulier
Hazerswoudse Boys 1 ROAC 2 Zaal 4 - 1 regulier
ROAC 3 Zaal SEV 3 10 - 2 regulier
WVC JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
ARC JO17-7 ROAC JO17-1 ZA 6 - 1 regulier
ROAC JO15-1 ZA FC Oudewater JO15-2 5 - 1 regulier
Kickers'69 JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 4 - 9 regulier
ROAC JO13-1 ZA Voorschoten`97 JO13-3 2 - 0 regulier
Foreholte JO13-6G ROAC JO13-2 ZA 1 - 1 regulier
ROAC JO11-2G ZA Nieuwkoop JO11-4 1 - 13 regulier
ROAC JO9-1 ZA Woubrugge JO9-3 - regulier
ROAC JO9-2 ZA Koudekerk JO9-3G - regulier
UDO JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 ZA SVC'08 VR1 0 - 5 regulier
ROAC MO13-1 ZA WVC MO13-2 6 - 0 regulier
KDO sv 1 ROAC 1 ZO 1 - 1 regulier
SJZ 2 ROAC 2 ZO 1 - 6 regulier
ROAC 3 ZO Foreholte 8 4 - 1 regulier
ROAC 4 ZO Roodenburg 2 2 - 4 regulier
ROAC 5 ZO WVC 4 1 - 3 regulier
DOSR 6 ROAC 6 ZO 1 - 6 regulier
Voorschoten`97 2 ROAC 3 Zaal 5 - 3 regulier
ROAC JO13-2 ZA Alphia JO13-2 1 - 3 beker
ROAC 1 Zaal Voorschoten`97 1 2 - 5 regulier
ROAC 2 Zaal LSVV 70 4 3 - 7 regulier
ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-3 1 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA Noordwijk JO19-3 0 - 4 regulier
Floreant JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 regulier
ROAC JO15-2 ZA WVC JO15-2 9 - 0 regulier
ROAC JO13-2 ZA Katwijk JO13-4 4 - 5 regulier
Warmunda, sv JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 0 - 4 regulier
Leiden JO11-2 ROAC JO11-2G ZA 8 - 1 regulier
Nieuwkoop JO9-3 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Alphia JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA Warmunda, sv JO8-2 - regulier
Katwijk VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 0 regulier
Meerburg MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 4 - 2 regulier
ROAC 1 ZO Foreholte 1 1 - 1 regulier
ROAC 2 ZO Boshuizen, fc 2 1 - 1 regulier
Altior 4 ROAC 3 ZO 1 - 5 regulier
UVS 2 ROAC 4 ZO 5 - 0 regulier
Sevenstars / Soccerstars 3 ROAC 2 Zaal 3 - 5 regulier
Kagia JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC 3 Zaal Leiden 2 5 - 3 regulier
ROAC 1 ZO Zwammerdam 1 2 - 0 beker
Ter Leede JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 2 - 1 regulier
Warmunda, sv JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 4 - 0 regulier
VEP JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC JO15-1 ZA Alphen JO15-1 1 - 5 regulier
ARC JO15-7 ROAC JO15-2 ZA 7 - 3 regulier
ROAC JO13-1 ZA Foreholte JO13-3 1 - 2 regulier
Meerburg JO13-5 ROAC JO13-2 ZA 8 - 0 regulier
ROAC JO11-1 ZA UVS JO11-4 1 - 2 regulier
ROAC JO11-2G ZA DOSR JO11-4 2 - 2 regulier
ROAC JO9-1 ZA Alphen JO9-4 - regulier
ROAC JO9-2 ZA ARC JO9-7 - regulier
Kagia JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - regulier
Alphense Boys MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 0 - 5 regulier
ROAC 2 ZO Graaf W II VAC 2 1 - 3 regulier
Leidsche Boys 1 ROAC 4 ZO 5 - 2 regulier
ROAC 5 ZO Nicolaas Boys 5 - regulier
ROAC 6 ZO MMO 5 12 - 0 regulier
Lugdunum 9 ROAC 3 Zaal 5 - 4 regulier
ROAC 1 Zaal zvv Den Haag 4 8 - 2 regulier
ROAC 2 Zaal Lugdunum 6 2 - 9 regulier
ROAC JO19-1 ZA TAVV JO19-1 0 - 2 regulier
ROAC JO17-1 ZA ESTO JO17-2 1 - 3 regulier
Nieuwkoop JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC JO15-2 ZA Alphense Boys JO15-7 0 - 2 regulier
Ter Leede JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 regulier
ROAC JO13-2 ZA DoCoS JO13-4G 1 - 2 regulier
Alphense Boys JO11-6 ROAC JO11-2G ZA 10 - 0 regulier
ARC JO9-6 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Kickers'69 JO9-3 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA Rijnsburgse Boys, JO8-7M - regulier
Voorschoten`97 VR1 ROAC VR1 ZA 3 - 1 regulier
ROAC MO13-1 ZA Bernardus MO13-2 5 - 0 regulier
VUC 1 ROAC 1 ZO 2 - 1 regulier
Zoetermeer, fc 3 ROAC 2 ZO 1 - 3 regulier
ROAC 3 ZO DOSR 5 2 - 3 regulier
ROAC 4 ZO GOL Sport 2 2 - 2 regulier
RVC '33 3 ROAC 5 ZO 0 - 10 regulier
Lugdunum 1 ROAC 6 ZO Suspended regulier
GZV Watergras 4 ROAC 1 Zaal 4 - 2 regulier
Stanga 5 ROAC 2 Zaal 10 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA FC Lisse JO19-6 0 - 8 regulier
ROAC 3 Zaal Forum Sport 1 4 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA Kickers'69 JO19-2 3 - 3 regulier
Alphense Boys JO17-7 ROAC JO17-1 ZA 7 - 1 regulier
CVC Reeuwijk JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 3 - 2 regulier
ROAC JO15-2 ZA RCL JO15-6 5 - 0 regulier
UDO JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 6 - 2 regulier
ROAC JO13-2 ZA Kagia JO13-2 1 - 0 regulier
RCL JO11-6 ROAC JO11-1 ZA 2 - 7 regulier
Meerburg JO11-8G ROAC JO11-2G ZA 16 - 1 regulier
Zwammerdam JO9-1 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Meerburg JO9-6G ROAC JO9-2 ZA - regulier
Lugdunum VR2 ROAC VR1 ZA 3 - 0 regulier
Katwijk MO13-2 ROAC MO13-1 ZA 0 - 10 regulier
ROAC 1 ZO Alphen 1 2 - 1 regulier
ROAC 2 ZO Warmunda, sv 2 2 - 0 regulier
VEP 4 ROAC 3 ZO 2 - 6 regulier
Foreholte 9 ROAC 4 ZO 2 - 0 regulier
ROAC 6 ZO Nicolaas Boys 6 3 - 3 regulier
ROAC 3 Zaal Stompwijk'92 5 5 - 5 regulier
Quintus JO19-1 ROAC JO19-1 1 - 2 regulier
VVSB JO19-3 ROAC JO19-2 4 - 0 regulier
Nieuwkoop JO17-3 ROAC JO17-1 ZA 0 - 3 regulier
ROAC JO15-1 ZA RVC '33 JO15-1 1 - 4 regulier
Alphen JO15-3 ROAC JO15-2 ZA 5 - 1 regulier
ROAC JO13-1 ZA Warmunda, sv JO13-1 1 - 3 regulier
ROAC JO11-1 ZA VVSB JO11-4 2 - 2 regulier
ROAC JO11-2G ZA RCL JO11-11 1 - 0 regulier
ROAC JO9-2 ZA Nieuwkoop JO9-4 - regulier
ROAC VR1 DSVP VR2 1 - 2 regulier
ROAC MO13-1 ZA Kickers'69 MO13-1 Afgelast regulier
DOSR 1 ROAC 1 0 - 1 regulier
Voorschoten`97 2 ROAC 2 3 - 2 regulier
ROAC 3 ZO MMO 2 3 - 0 regulier
ROAC 4 ZO SJC 4 2 - 3 regulier
ROAC 5 VEP 5 6 - 1 regulier
Voorschoten`97 JO13-7 ROAC JO13-2 ZA 1 - 0 regulier
Woubrugge 4 ROAC 3 7 - 6 regulier
ROAC 1 Lugdunum 3 6 - 3 regulier
ROAC 2 zvv Den Haag 9 4 - 11 regulier
ROAC JO19-1 Foreholte JO19-2 3 - 1 regulier
ROAC JO19-2 DOSR JO19-2 0 - 6 regulier
Be Fair JO15-1 ROAC JO15-1 ZA Afgelast regulier
FC Lisse JO13-3 ROAC JO13-1 ZA Afgelast regulier
ROAC JO13-2 Quick Boys JO13-7 1 - 8 regulier
FC Lisse JO11-4 ROAC JO11-1 8 - 2 regulier
MMO JO11-1G ROAC JO11-2G ZA Afgelast regulier
DOSR JO9-2 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Nicolaas Boys JO9-2 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA UVS JO8-4 - regulier
Rijnvogels, fc VR3 ROAC VR1 4 - 0 regulier
RCL MO13-1 ROAC MO13-1 2 - 1 regulier
Bax-Zeefdrukkerij 1 ROAC 3 5 - 1 regulier
ROAC 1 Alphia 1 3 - 6 regulier
ROAC JO17-1 Nieuwkoop JO17-2 1 - 3 regulier
Alphia JO15-3 ROAC JO15-2 8 - 0 beker
ROAC JO9-1 ZA Roodenburg JO9-2 - regulier
Koudekerk JO8-2 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 LSVV 70 VR1 0 - 0 regulier
ROAC MO13-1 ZA Voorschoten`97 MO13-2 8 - 3 regulier
Laakkwartier 1 ROAC 1 ZO 1 - 0 regulier
UVS 2 ROAC 5 0 - 1 beker
ROAC 6 NSV '46 1 8 - 3 regulier
SEV 1 ROAC 2 8 - 4 regulier
LSVV 70 1 ROAC 1 4 - 1 regulier
Leiden 2 ROAC 3 3 - 3 regulier
ROAC 2 Sevenstars / Soccerstars 3 4 - 2 regulier
RKAVV 4 ROAC 3 9 - 4 regulier
ROAC 1 SJZ 3 6 - 11 regulier
ROAC 2 Lugdunum 5 3 - 10 regulier
ROAC JO19-1 ZA ROAC 6 ZO -
ROAC JO19-2 ZA MMO JO17-1 - oefenwedstrijd
ROAC JO15-1 ZA Kickers'69 JO15 - oefenwedstrijd
ROAC JO11-2G ZA ROAC JO11-1 ZA - oefenwedstrijd
Lugdunum 10 ROAC 3 8 - 8 regulier
ROAC 1 Zaal Stanga 2 4 - 5 regulier
ROAC 2 Zaal Stompwijk'92 3 6 - 1 regulier
ROAC JO15-1 ZA DoCoS JO15-2 -
ROAC JO13-2 ZA WVC JO13- - oefenwedstrijd
ROAC JO11-1 ZA DOSR JO11-2 - oefenwedstrijd
ROAC JO11-2G ZA WVC JO11-3 - oefenwedstrijd
ROAC DS1 VHC"13 1 - oefenwedstrijd
ROAC DS1 VHC'13 1 - oefenwedstrijd
ROAC DS1 VHC'13 1 -
ROAC 1 Pancratius Rksv 1 4 - 1 regulier
Alphense Boys 5 ROAC 6 1 - 3 regulier
Multicult 3 ROAC 1 3 - 7 regulier
zvv Den Haag 8 ROAC 2 2 - 3 regulier
ROAC 1 OVV 1 0 - 0 beker
ROAC JO19-1 ZA ASC JO19-1 - oefenwedstrijd
ROAC JO19-2 ZA ASC JO19-2 - oefenwedstrijd
ROAC JO9-1 ZA -WVC JO9-2 - oefenwedstrijd
ROAC JO9-2 ZA WVC JO9-3 - oefenwedstrijd
Teylingen 1 ROAC 1 1 - 3 regulier
ROAC 2 Alphen 2 7 - 0 regulier
Van Nispen, Rkvv 3 ROAC 3 1 - 2 regulier
Van Nispen, Rkvv 4 ROAC 4 ZO 7 - 3 regulier
ASW 3 ROAC 5 1 - 4 regulier
ROAC 6 UVS 4 15 - 0 regulier
Rohda '76 3 ROAC 3 6 - 10 regulier
ROAC 1 Nootdorp 1 Suspended regulier
ROAC 2 Koudekerk 1 5 - 11 regulier
Ter Leede JO19-4 ROAC JO19-2 9 - 1 regulier
ROAC JO17-1 Oegstgeest JO17-3 3 - 1 regulier
ROAC JO15-1 ZA Blauw-Zwart JO15-2 1 - 0 regulier
Ter Leede JO15-4 ROAC JO15-2 2 - 5 regulier
Foreholte JO13-6G ROAC JO13-2 2 - 1 regulier
ROAC JO11-1 Noordwijk JO11-3 6 - 0 regulier
ROAC JO11-2G FC Lisse JO11-10 2 - 12 regulier
ROAC JO9-1 ZA Kickers'69 JO9-5 - regulier
ROAC JO9-2 ZA Valken'68 JO9-4M - regulier
Leiden JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC MO13-1 ZA Hillegom sv MO13-1 4 - 2 regulier
ROAC JO7-2 Kickers'69 JO7-1 - oefenwedstrijd
ROAC JO7-2 Kickers" 69 JO7-1 - oefenwedstrijd
ROAC JO7-2 Kickers'69 JO7-1 - oefenwedstrijd
DSOV 1 ROAC 1 2 - 0 regulier
ROAC 3 Floreant 1 1 - 0 regulier
ROAC 4 Meerburg 2 1 - 0 regulier
ROAC 5 Alphense Boys 2 2 - 1 regulier
Alphen 4 ROAC 6 ZO Afgelast regulier
zvv Den Haag 5 ROAC 1 1 - 11 regulier
BSC '68 1 ROAC 2 6 - 3 regulier
ROAC 3 ARC 2 5 - 0 regulier

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!