ROAC JO19-1

# Team P G W GL V DPV DPT
1 Ter Leede JO19-2 9 3 3 0 0 4 1
2 Nicolaas Boys JO19-1 6 2 2 0 0 11 5
3 Altior JO19-1 6 2 2 0 0 10 4
4 Kagia JO19-1 4 3 1 1 1 8 7
5 RVC '33 JO19-1 4 3 1 1 1 4 3
6 Warmunda, sv JO19-1 4 3 1 1 1 7 7
7 Alphense Boys JO19-2 3 2 1 0 1 4 3
8 Alphia JO19-1 1 1 0 1 0 2 2
9 SJZ JO19-1 1 3 0 1 2 7 12
10 ROAC JO19-1 1 3 0 1 2 2 7
11 Valken'68 JO19-1 0 1 0 0 1 1 2
12 BSC '68 JO19-2 0 2 0 0 2 4 11
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 09 maart 2019 SJZ JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 13:30 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haasbroek

Nieuweweg 6,
ZOETERWOUDE

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zaterdag 01 september 2018 Alphen JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 1 - 3 beker
zaterdag 08 september 2018 ROAC JO19-1 Floreant JO19-1 1 - 1 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC JO19-1 SJZ JO19-1 1 - 3 beker
zaterdag 22 september 2018 ROAC JO19-1 Foreholte JO19-2 4 - 2 regulier
zaterdag 29 september 2018 FC Oegstgeest JO19-2 ROAC JO19-1 3 - 3 regulier
zaterdag 06 oktober 2018 ROAC JO19-1 Ter Leede JO19-2 1 - 0 regulier
zaterdag 13 oktober 2018 SJC JO19-2 ROAC JO19-1 2 - 4 regulier
zaterdag 27 oktober 2018 ROAC JO19-1 ZA Kagia JO19-1 1 - 5 regulier
zaterdag 03 november 2018 Rijnvogels, fc JO19-1 ROAC JO19-1 2 - 1 regulier
zaterdag 10 november 2018 ROAC JO19-1 ZA Quick Boys JO19-3 4 - 2 regulier
zaterdag 17 november 2018 Valken'68 JO19-1 ROAC JO19-1 1 - 2 regulier
zaterdag 24 november 2018 ROAC JO19-1 ZA VVSB JO19-2 3 - 1 regulier
zaterdag 01 december 2018 Warmunda, sv JO19-1 ROAC JO19-1 2 - 0 regulier
zaterdag 15 december 2018 ROAC JO19-1 DoCoS JO19-2 5 - 1 regulier
zaterdag 02 februari 2019 ROAC JO19-1 Warmunda, sv JO19-1 1 - 1 regulier
zaterdag 09 februari 2019 RVC '33 JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 2 - 0 regulier
zaterdag 16 februari 2019 Kagia JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 4 - 1 regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 Kagia JO19-1 28 11 9 1 1 56 18
2 Warmunda, sv JO19-1 28 11 9 1 1 43 20
3 Ter Leede JO19-2 24 11 8 0 3 35 12
4 ROAC JO19-1 22 11 7 1 3 28 21
5 Valken'68 JO19-1 20 10 6 2 2 37 15
6 Rijnvogels, fc JO19-1 16 11 4 4 3 25 29
7 FC Oegstgeest JO19-2 13 11 3 4 4 21 30
8 SJC JO19-2 11 11 3 2 6 27 41
9 Foreholte JO19-2 10 11 3 1 7 24 35
10 VVSB JO19-2 6 11 2 0 9 23 37
11 DoCoS JO19-2 3 9 1 0 8 8 47
12 Quick Boys JO19-3 3 10 1 0 9 16 38

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!