ROAC JO19-2

# Team P G W GL V DPV DPT
1 Katwijk JO19-2 3 1 1 0 0 15 1
2 Ter Leede JO19-4 3 1 1 0 0 9 1
3 Quick Boys JO19-3 3 1 1 0 0 8 0
4 Rijnsburgse Boys JO19-4 3 1 1 0 0 4 3
5 Rijnvogels, fc JO19-2 0 0 0 0 0 0 0
6 Roodenburg JO19-1 0 0 0 0 0 0 0
7 VVSB JO19-4 0 0 0 0 0 0 0
8 Warmunda, sv JO19-1 0 0 0 0 0 0 0
9 ASC JO19-4 0 1 0 0 1 3 4
10 ROAC JO19-2 0 1 0 0 1 1 9
11 FC Lisse JO19-4 0 1 0 0 1 0 8
12 Foreholte JO19-4 0 1 0 0 1 1 15
Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 17 februari 2018 ROAC JO19-2 ZA 9 Quick Boys JO19-3 5 S.v Velzen 13:00 12:30 regulier Veld 2

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 10 maart 2018 Katwijk JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Krom

De Krom 57,
KATWIJK ZH

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zaterdag 02 september 2017 ROAC JO19-2 ZA UVS JO19-4 3 - 1 beker
zaterdag 09 september 2017 Kamerik JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 8 - 1 beker
zaterdag 16 september 2017 ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-3 0 - 10 beker
zaterdag 23 september 2017 ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-4 1 - 1 regulier
zaterdag 30 september 2017 Teylingen JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 3 regulier
zaterdag 07 oktober 2017 Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
zaterdag 14 oktober 2017 ROAC JO19-2 ZA Foreholte JO19-4 1 - 0 regulier
zaterdag 28 oktober 2017 WVC JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
zaterdag 04 november 2017 ROAC JO19-2 ZA Noordwijk JO19-3 0 - 4 regulier
zaterdag 11 november 2017 Warmunda, sv JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 4 - 0 regulier
woensdag 22 november 2017 ROAC JO19-2 ZA FC Lisse JO19-6 0 - 8 regulier
zaterdag 25 november 2017 ROAC JO19-2 ZA Kickers'69 JO19-2 3 - 3 regulier
zaterdag 02 december 2017 VVSB JO19-3 ROAC JO19-2 4 - 0 regulier
zaterdag 09 december 2017 ROAC JO19-2 DOSR JO19-2 0 - 6 regulier
zaterdag 20 januari 2018 ROAC JO19-2 ZA MMO JO17-1 - oefenwedstrijd
zaterdag 03 februari 2018 ROAC JO19-2 ZA ASC JO19-2 - oefenwedstrijd
zaterdag 10 februari 2018 Ter Leede JO19-4 ROAC JO19-2 9 - 1 regulier
# Team P G W GL V DPV DPT
1 FC Lisse JO19-6 25 10 8 1 1 63 20
2 DOSR JO19-2 24 9 8 0 1 52 11
3 Noordwijk JO19-3 24 9 8 0 1 52 15
4 VVSB JO19-3 21 11 7 0 4 42 17
5 RCL JO19-4 20 9 6 2 1 28 18
6 ROAC JO19-2 14 11 4 2 5 12 33
7 Warmunda, sv JO19-1 13 9 4 1 4 40 40
8 Foreholte JO19-4 13 11 4 1 6 36 35
9 Kagia JO19-2 7 10 2 1 7 18 53
10 Kickers'69 JO19-2 6 10 1 3 6 17 48
11 WVC JO19-1 4 10 1 1 8 12 45
12 Teylingen JO19-2 3 11 1 0 10 20 57

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!