ROAC JO7-1-2

Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
woensdag 13 december 2017 Bax-Zeefdrukkerij 1 ROAC 3 Zaal 21:00 20:00 regulier

Accomodatie:

Tulp, de (Voorhout)

Jacoba van Beierenweg 118,
VOORHOUT

vrijdag 15 december 2017 ROAC 1 Zaal Alphia 1 G.H. Frikken 20:00 19:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

zaterdag 16 december 2017 ROAC 2 Zaal Wateringse Veld GONA 2 G.H. Frikken 21:00 20:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

zondag 17 december 2017 ROAC JO17-1 ZA Nieuwkoop JO17-2 13:00 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

maandag 18 december 2017 Alphia JO15-3 ROAC JO15-2 ZA 08:30 07:30 beker

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

woensdag 20 december 2017 ROAC JO9-1 ZA Roodenburg JO9-2 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Koudekerk JO8-2 ROAC JO8-1 ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Gruttolaan

Gruttolaan 13,
KOUDEKERK AAN DEN RIJN

ROAC VR1 ZA LSVV 70 VR1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC MO13-1 ZA Voorschoten`97 MO13-2 11:30 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Laakkwartier 1 ROAC 1 ZO J.W. Jung 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Laakkwartier

Jan van Beersstraat 69,
'S-GRAVENHAGE

UVS 2 ROAC 5 ZO 12:15 11:15 beker

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

ROAC 6 ZO NSV '46 1 12:30 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

SEV 1 ROAC 2 Zaal Afgeschermd 21:00 20:00 regulier

Accomodatie:

Kastelenring-hal (Leidschendam)

Sportparkweg 4,
LEIDSCHENDAM

LSVV 70 1 ROAC 1 Zaal L. van der Velden 19:30 18:30 regulier

Accomodatie:

3-Oktoberhal (Leiden)

Smaragdlaan 99,
LEIDEN

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zondag 20 augustus 2017 ROAC 1 ZO MMO 1 7 - 0 toernooi
donderdag 24 augustus 2017 WVC 1 ROAC 1 ZO - toernooi
zaterdag 02 september 2017 ROAC JO19-2 ZA UVS JO19-4 3 - 1 beker
zondag 03 september 2017 ROAC JO17-1 ZA ARC JO17-4 0 - 6 beker
maandag 04 september 2017 SVC'08 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 beker
vrijdag 08 september 2017 Woubrugge JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 beker
zaterdag 09 september 2017 ROAC JO13-2 ZA Verburch JO13-3 0 - 5 beker
zondag 10 september 2017 ROAC JO11-1 ZA Rohda '76 JO11-2 19 - 0 beker
maandag 11 september 2017 Warmunda, sv JO11-3 ROAC JO11-2G ZA 10 - 1 beker
woensdag 13 september 2017 Alphia JO9-3 ROAC JO9-1 ZA 9 - 1 beker
vrijdag 15 september 2017 Oegstgeest JO9-3 ROAC JO9-2 ZA 9 - 1 beker
zaterdag 16 september 2017 ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-2 1 - 21 beker
zondag 17 september 2017 Kagia VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 6 beker
woensdag 20 september 2017 ROAC 1 ZO Alkmaarsche Boys 1 2 - 2 beker
donderdag 21 september 2017 WIK 3 ROAC 2 ZO 2 - 2 beker
vrijdag 22 september 2017 ROAC 3 ZO RKDEO 7 1 - 2 beker
zaterdag 23 september 2017 ROAC 4 ZO RVC '33 4 1 - 5 beker
zondag 24 september 2017 ROAC 5 ZO Football Factory (Leiden) 2 1 - 0 beker
maandag 25 september 2017 Lugdunum 3 ROAC 6 ZO 4 - 1 beker
vrijdag 29 september 2017 SJZ 2 ROAC 2 Zaal 8 - 6 beker
zaterdag 30 september 2017 ROAC 1 Zaal Lugdunum 1 3 - 6 beker
zondag 01 oktober 2017 Mazzel Stars 3 ROAC 3 Zaal 5 - 3 beker
woensdag 04 oktober 2017 FC Blauw-Wit Beursbengels 1 ROAC 1 ZO 0 - 1 beker
donderdag 05 oktober 2017 Kamerik JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 8 - 1 beker
vrijdag 06 oktober 2017 ROAC JO15-1 ZA Quick Boys JO15-3 4 - 2 beker
zaterdag 07 oktober 2017 ROAC JO13-1 ZA Sportvereniging Leidschenveen JO13-1 0 - 5 beker
zondag 08 oktober 2017 Vredenburch JO13-4 ROAC JO13-2 ZA - beker
woensdag 11 oktober 2017 RCL JO11-5 ROAC JO11-1 ZA 4 - 0 beker
vrijdag 13 oktober 2017 ROAC JO11-2G ZA Lugdunum JO11-2 5 - 0 beker
zaterdag 14 oktober 2017 ROAC JO9-1 ZA Warmunda, sv JO9-2 6 - 4 beker
zondag 15 oktober 2017 ROAC JO9-2 ZA UDO JO9-6 4 - 4 beker
maandag 16 oktober 2017 DOSR JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - beker
zaterdag 21 oktober 2017 ROAC VR1 ZA Alphia VR1 - beker
zondag 22 oktober 2017 Smitshoek MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 5 - 2 beker
maandag 23 oktober 2017 ROAC 2 ZO Van Nispen, Rkvv 2 2 - 0 beker
vrijdag 27 oktober 2017 TAC'90 3 ROAC 3 ZO 6 - 3 beker
zaterdag 28 oktober 2017 Meerburg 3 ROAC 4 ZO 4 - 1 beker
zondag 29 oktober 2017 SJZ 5 ROAC 5 ZO 0 - 1 beker
woensdag 01 november 2017 ROAC 6 ZO UVS 5 8 - 1 beker
vrijdag 03 november 2017 Stompwijk'92 3 ROAC 2 Zaal 3 - 6 regulier
zaterdag 04 november 2017 Stanga 2 ROAC 1 Zaal 5 - 10 regulier
zondag 05 november 2017 ROAC JO19-1 ZA Lugdunum JO19-1 8 - 1 beker
maandag 06 november 2017 ROAC 3 Zaal Lugdunum 10 9 - 0 regulier
dinsdag 07 november 2017 UVS 1 ROAC 1 ZO 1 - 1 beker
vrijdag 10 november 2017 ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-4 1 - 4 beker
zaterdag 11 november 2017 ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-3 0 - 10 beker
zondag 12 november 2017 ROAC JO17-1 ZA BSC '68 JO17-2 1 - 2 beker
woensdag 15 november 2017 ROAC JO15-1 ZA Katwijk JO15-2 4 - 1 beker
vrijdag 17 november 2017 ROAC JO15-2 ZA Meerburg JO15-9 7 - 2 beker
zaterdag 18 november 2017 Graaf W II VAC JO13-3 ROAC JO13-1 ZA 3 - 0 beker
zondag 19 november 2017 ROAC JO11-1 ZA DWO JO11-5 3 - 5 beker
maandag 20 november 2017 ROAC JO9-1 ZA DoCoS JO9-4G 3 - 3 beker
woensdag 22 november 2017 ROAC JO9-2 ZA Valken'68 JO9-3 2 - 1 beker
vrijdag 24 november 2017 ROAC JO8-1 ZA Woubrugge JO8-2 3 - 5 beker
zaterdag 25 november 2017 Zwammerdam VR1 ROAC VR1 ZA 5 - 0 beker
zondag 26 november 2017 ROAC 3 ZO Football Factory (Leiden) 1 5 - 5 beker
vrijdag 01 december 2017 Alphense Boys 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 beker
zaterdag 02 december 2017 Roodenburg 2 ROAC 5 ZO 2 - 5 beker
zondag 03 december 2017 ROAC 6 ZO Alphense Boys 6 2 - 5 beker
woensdag 06 december 2017 Leiden 3 ROAC 3 Zaal 10 - 2 regulier
vrijdag 08 december 2017 Blauw-Zwart VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 4 regulier
zaterdag 09 december 2017 ROAC 1 Zaal Multicult 3 4 - 2 regulier
zondag 10 december 2017 ROAC 2 Zaal zvv Den Haag 8 3 - 3 regulier
ROAC JO19-1 ZA Rijnvogels, fc JO19-1 1 - 3 regulier
ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-4 1 - 1 regulier
ROAC JO17-1 ZA SJC JO17-2 2 - 6 regulier
Rohda '76 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 3 - 2 regulier
ROAC JO15-2 ZA Woubrugge JO15-3G 2 - 1 regulier
ROAC JO13-1 ZA Rijnvogels, fc JO13-1 0 - 7 regulier
ROAC JO13-2 ZA Noordwijk JO13-3 3 - 3 regulier
Valken'68 JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 2 - 6 regulier
ARC JO11-13 ROAC JO11-2G ZA 4 - 0 regulier
Bernardus JO9-2 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Altior JO9-2 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-5 - regulier
Quick Boys MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 11 - 2 regulier
ROAC 1 ZO Teylingen 1 1 - 0 regulier
RKDEO 3 ROAC 2 ZO 1 - 2 regulier
Kickers'69 3 ROAC 3 ZO 4 - 3 regulier
SJZ 4 ROAC 4 ZO 4 - 0 regulier
Meerburg 4 ROAC 5 ZO 4 - 1 regulier
Altior 6 ROAC 6 ZO 1 - 1 regulier
Lugdunum 5 ROAC 2 Zaal 7 - 6 regulier
ROAC 3 Zaal RKAVV 4 6 - 4 regulier
Altior JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 2 - 1 regulier
Teylingen JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 3 regulier
Noordwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 8 - 0 regulier
ROAC JO15-1 ZA Woubrugge JO15-1 3 - 2 regulier
Altior JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 1 - 3 regulier
RCL JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 12 - 1
SJC JO13-4 ROAC JO13-2 ZA 3 - 1 regulier
ROAC JO11-1 ZA Van Nispen, Rkvv JO11-1 4 - 5 regulier
ROAC JO11-2G ZA Woubrugge JO11-5 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA Alphia JO9-3 - regulier
ROAC JO9-2 ZA MMO JO9-1 - regulier
ROAC VR1 ZA Ter Leede VR3 1 - 7
BSC '68 MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 0 - 4 regulier
GDA 1 ROAC 1 ZO 2 - 2 regulier
ROAC 2 ZO WVC 2 6 - 2 regulier
ROAC 3 ZO Bernardus 4 2 - 1 regulier
ROAC 4 ZO Foreholte 10 0 - 0 regulier
ROAC 5 ZO Zoetermeer, fc 7 9 - 1 regulier
ROAC 6 ZO ASC 6 2 - 4 regulier
Koudekerk 1 ROAC 2 Zaal 8 - 7 regulier
Nootdorp 1 ROAC 1 Zaal 5 - 2 regulier
ROAC 3 Zaal Rohda '76 3 2 - 5 regulier
FC Lisse JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 2 - 0 regulier
Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
ROAC JO15-1 ZA VEP JO15-1 1 - 5 regulier
DOSR JO15-4 ROAC JO15-2 ZA 4 - 7 regulier
Teylingen JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 8 - 0 regulier
RCL JO13-5 ROAC JO13-2 ZA 7 - 0 regulier
ROAC JO11-1 ZA Foreholte JO11-4 2 - 3 regulier
ROAC JO11-2G ZA TAVV JO11-3G 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA WVC JO9-3M - regulier
ROAC JO9-2 ZA WVC JO9-4 - regulier
ASC JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 ZA LSVV 70 VR1 Suspended regulier
ROAC MO13-1 ZA Altior MO13-1 2 - 3 regulier
RKDEO 1 ROAC 1 ZO 3 - 1 regulier
Foreholte 3 ROAC 2 ZO 1 - 1 regulier
ROAC 4 ZO ASC 4 2 - 6 regulier
ROAC 5 ZO Nicolaas Boys 4 1 - 0 regulier
WVC 5 ROAC 6 ZO 1 - 7 regulier
ARC 2 ROAC 3 Zaal 1 - 7 regulier
ROAC 1 Zaal zvv Den Haag 5 5 - 6 regulier
ROAC 2 Zaal BSC '68 1 2 - 7 regulier
ROAC JO19-1 ZA Kickers'69 JO19-1 2 - 1 regulier
ROAC JO19-2 ZA Foreholte JO19-4 1 - 0 regulier
Katwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 9 - 1 regulier
ARC JO15-3 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 regulier
ROAC JO15-2 ZA Alphia JO15-4 1 - 2 regulier
ROAC JO13-2 ZA WVC JO13-2 2 - 1 regulier
Nicolaas Boys JO11-1 ROAC JO11-1 ZA 0 - 5 regulier
Alphia JO11-6 ROAC JO11-2G ZA 6 - 1 regulier
FC Lisse JO9-5 ROAC JO9-1 ZA - regulier
DOSR JO9-4 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA DOSR JO8-1 - regulier
SEV VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 2 regulier
ROAC 1 ZO DSOV 1 1 - 4 regulier
ROAC 2 ZO Nicolaas Boys 2 2 - 4 regulier
Floreant 1 ROAC 3 ZO 5 - 2 regulier
Meerburg 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 regulier
Alphense Boys 2 ROAC 5 ZO 0 - 3 regulier
ROAC 6 ZO Alphen 4 2 - 4 regulier
SJZ 3 ROAC 1 Zaal 9 - 4 regulier
Sportclub Monster JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 1 - 7 beker
UVS JO17-3 ROAC JO17-1 ZA 10 - 0 beker
UVS JO15-7 ROAC JO15-2 ZA 2 - 3 beker
UVS JO11-8 ROAC JO11-2G ZA 18 - 0 beker
Foreholte JO8-6 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC MO13-1 ZA Den Hoorn MO13-1 1 - 6 beker
ROAC 1 ZO HVV 1 3 - 0 regulier
ROAC 2 ZO HBS 3 3 - 2 beker
ROAC 3 ZO WVC 3 0 - 6 regulier
ROAC 5 ZO GOL Sport 2 5 - 3 beker
Mazzel Stars 1 ROAC 1 Zaal 7 - 3 regulier
Hazerswoudse Boys 1 ROAC 2 Zaal 4 - 1 regulier
ROAC 3 Zaal SEV 3 10 - 2 regulier
WVC JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
ARC JO17-7 ROAC JO17-1 ZA 6 - 1 regulier
ROAC JO15-1 ZA FC Oudewater JO15-2 5 - 1 regulier
Kickers'69 JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 4 - 9 regulier
ROAC JO13-1 ZA Voorschoten`97 JO13-3 2 - 0 regulier
Foreholte JO13-6G ROAC JO13-2 ZA 1 - 1 regulier
ROAC JO11-2G ZA Nieuwkoop JO11-4 1 - 13 regulier
ROAC JO9-1 ZA Woubrugge JO9-3 - regulier
ROAC JO9-2 ZA Koudekerk JO9-3G - regulier
UDO JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 ZA SVC'08 VR1 0 - 5 regulier
ROAC MO13-1 ZA WVC MO13-2 6 - 0 regulier
KDO sv 1 ROAC 1 ZO 1 - 1 regulier
SJZ 2 ROAC 2 ZO 1 - 6 regulier
ROAC 3 ZO Foreholte 8 4 - 1 regulier
ROAC 4 ZO Roodenburg 2 2 - 4 regulier
ROAC 5 ZO WVC 4 1 - 3 regulier
DOSR 6 ROAC 6 ZO 1 - 6 regulier
Voorschoten`97 2 ROAC 3 Zaal 5 - 3 regulier
ROAC JO13-2 ZA Alphia JO13-2 1 - 3 beker
ROAC 1 Zaal Voorschoten`97 1 2 - 5 regulier
ROAC 2 Zaal LSVV 70 4 3 - 7 regulier
ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-3 1 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA Noordwijk JO19-3 0 - 4 regulier
Floreant JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 regulier
ROAC JO15-2 ZA WVC JO15-2 9 - 0 regulier
ROAC JO13-2 ZA Katwijk JO13-4 4 - 5 regulier
Warmunda, sv JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 0 - 4 regulier
Leiden JO11-2 ROAC JO11-2G ZA 8 - 1 regulier
Nieuwkoop JO9-3 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Alphia JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA Warmunda, sv JO8-2 - regulier
Katwijk VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 0 regulier
Meerburg MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 4 - 2 regulier
ROAC 1 ZO Foreholte 1 1 - 1 regulier
ROAC 2 ZO Boshuizen, fc 2 1 - 1 regulier
Altior 4 ROAC 3 ZO 1 - 5 regulier
UVS 2 ROAC 4 ZO 5 - 0 regulier
Sevenstars / Soccerstars 3 ROAC 2 Zaal 3 - 5 regulier
Kagia JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC 3 Zaal Leiden 2 5 - 3 regulier
ROAC 1 ZO Zwammerdam 1 2 - 0 beker
Ter Leede JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 2 - 1 regulier
Warmunda, sv JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 4 - 0 regulier
VEP JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC JO15-1 ZA Alphen JO15-1 1 - 5 regulier
ARC JO15-7 ROAC JO15-2 ZA 7 - 3 regulier
ROAC JO13-1 ZA Foreholte JO13-3 1 - 2 regulier
Meerburg JO13-5 ROAC JO13-2 ZA 8 - 0 regulier
ROAC JO11-1 ZA UVS JO11-4 1 - 2 regulier
ROAC JO11-2G ZA DOSR JO11-4 2 - 2 regulier
ROAC JO9-1 ZA Alphen JO9-4 - regulier
ROAC JO9-2 ZA ARC JO9-7 - regulier
Kagia JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - regulier
Alphense Boys MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 0 - 5 regulier
ROAC 2 ZO Graaf W II VAC 2 1 - 3 regulier
Leidsche Boys 1 ROAC 4 ZO 5 - 2 regulier
ROAC 5 ZO Nicolaas Boys 5 - regulier
ROAC 6 ZO MMO 5 12 - 0 regulier
Lugdunum 9 ROAC 3 Zaal 5 - 4 regulier
ROAC 1 Zaal zvv Den Haag 4 8 - 2 regulier
ROAC 2 Zaal Lugdunum 6 2 - 9 regulier
ROAC JO19-1 ZA TAVV JO19-1 0 - 2 regulier
ROAC JO17-1 ZA ESTO JO17-2 1 - 3 regulier
Nieuwkoop JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 4 - 0 regulier
ROAC JO15-2 ZA Alphense Boys JO15-7 0 - 2 regulier
Ter Leede JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 regulier
ROAC JO13-2 ZA DoCoS JO13-4G 1 - 2 regulier
Alphense Boys JO11-6 ROAC JO11-2G ZA 10 - 0 regulier
ARC JO9-6 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Kickers'69 JO9-3 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA Rijnsburgse Boys, JO8-7M - regulier
Voorschoten`97 VR1 ROAC VR1 ZA 3 - 1 regulier
ROAC MO13-1 ZA Bernardus MO13-2 5 - 0 regulier
VUC 1 ROAC 1 ZO 2 - 1 regulier
Zoetermeer, fc 3 ROAC 2 ZO 1 - 3 regulier
ROAC 3 ZO DOSR 5 2 - 3 regulier
ROAC 4 ZO GOL Sport 2 2 - 2 regulier
RVC '33 3 ROAC 5 ZO 0 - 10 regulier
Lugdunum 1 ROAC 6 ZO Suspended regulier
GZV Watergras 4 ROAC 1 Zaal 4 - 2 regulier
Stanga 5 ROAC 2 Zaal 10 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA FC Lisse JO19-6 0 - 8 regulier
ROAC 3 Zaal Forum Sport 1 4 - 7 regulier
ROAC JO19-2 ZA Kickers'69 JO19-2 3 - 3 regulier
Alphense Boys JO17-7 ROAC JO17-1 ZA 7 - 1 regulier
CVC Reeuwijk JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 3 - 2 regulier
ROAC JO15-2 ZA RCL JO15-6 5 - 0 regulier
UDO JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 6 - 2 regulier
ROAC JO13-2 ZA Kagia JO13-2 1 - 0 regulier
RCL JO11-6 ROAC JO11-1 ZA 2 - 7 regulier
Meerburg JO11-8G ROAC JO11-2G ZA 16 - 1 regulier
Zwammerdam JO9-1 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Meerburg JO9-6G ROAC JO9-2 ZA - regulier
Lugdunum VR2 ROAC VR1 ZA 3 - 0 regulier
Katwijk MO13-2 ROAC MO13-1 ZA 0 - 10 regulier
ROAC 1 ZO Alphen 1 2 - 1 regulier
ROAC 2 ZO Warmunda, sv 2 2 - 0 regulier
VEP 4 ROAC 3 ZO 2 - 6 regulier
Foreholte 9 ROAC 4 ZO 2 - 0 regulier
ROAC 6 ZO Nicolaas Boys 6 3 - 3 regulier
ROAC 3 Zaal Stompwijk'92 5 5 - 5 regulier
Quintus JO19-1 ROAC JO19-1 1 - 2 regulier
VVSB JO19-3 ROAC JO19-2 4 - 0 regulier
Nieuwkoop JO17-3 ROAC JO17-1 ZA 0 - 3 regulier
ROAC JO15-1 ZA RVC '33 JO15-1 1 - 4 regulier
Alphen JO15-3 ROAC JO15-2 ZA 5 - 1 regulier
ROAC JO13-1 ZA Warmunda, sv JO13-1 1 - 3 regulier
ROAC JO11-1 ZA VVSB JO11-4 2 - 2 regulier
ROAC JO11-2G ZA RCL JO11-11 1 - 0 regulier
ROAC JO9-2 ZA Nieuwkoop JO9-4 - regulier
ROAC VR1 DSVP VR2 1 - 2 regulier
ROAC MO13-1 ZA Kickers'69 MO13-1 Afgelast regulier
DOSR 1 ROAC 1 0 - 1 regulier
Voorschoten`97 2 ROAC 2 3 - 2 regulier
ROAC 3 ZO MMO 2 3 - 0 regulier
ROAC 4 ZO SJC 4 2 - 3 regulier
ROAC 5 VEP 5 6 - 1 regulier
Voorschoten`97 JO13-7 ROAC JO13-2 ZA 1 - 0 regulier
Woubrugge 4 ROAC 3 7 - 6 regulier
ROAC 1 Lugdunum 3 6 - 3 regulier
ROAC 2 zvv Den Haag 9 4 - 11 regulier
ROAC JO19-1 Foreholte JO19-2 3 - 1 regulier
ROAC JO19-2 DOSR JO19-2 0 - 6 regulier
Be Fair JO15-1 ROAC JO15-1 ZA Afgelast regulier
FC Lisse JO13-3 ROAC JO13-1 ZA Afgelast regulier
ROAC JO13-2 Quick Boys JO13-7 1 - 8 regulier
FC Lisse JO11-4 ROAC JO11-1 8 - 2 regulier
MMO JO11-1G ROAC JO11-2G ZA Afgelast regulier
DOSR JO9-2 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Nicolaas Boys JO9-2 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA UVS JO8-4 - regulier
Rijnvogels, fc VR3 ROAC VR1 4 - 0 regulier
RCL MO13-1 ROAC MO13-1 2 - 1 regulier
ROAC 1 ZO TAC'90 1 Afgelast regulier
ROAC 2 ZO Alphen 2 Afgelast regulier
Van Nispen, Rkvv 3 ROAC 3 ZO Afgelast regulier
Van Nispen, Rkvv 4 ROAC 4 ZO Afgelast regulier
ASW 3 ROAC 5 ZO Afgelast regulier
ROAC 6 ZO UVS 4 - regulier

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!