ROAC JO7-1-2

Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 21 oktober 2017 Sportclub Monster JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 12:30 11:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Polanen

Duyvenvoordestraat 56,
MONSTER

zondag 22 oktober 2017 UVS JO17-3 ROAC JO17-1 ZA 13:15 12:15 beker

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

maandag 23 oktober 2017 UVS JO15-7 ROAC JO15-2 ZA 12:15 11:15 beker

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

vrijdag 27 oktober 2017 ROAC JO13-2 ZA Alphia JO13-2 10:00 09:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 28 oktober 2017 UVS JO11-8 ROAC JO11-2G ZA 13:30 12:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

zondag 29 oktober 2017 Foreholte JO8-6 ROAC JO8-1 ZA 09:45 08:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

woensdag 01 november 2017 ROAC MO13-1 ZA Den Hoorn MO13-1 12:00 11:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

vrijdag 03 november 2017 ROAC 1 ZO HVV 1 Afgeschermd 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 04 november 2017 ROAC 2 ZO HBS 3 10:30 10:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 05 november 2017 ROAC 3 ZO WVC 3 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

maandag 06 november 2017 ROAC 5 ZO GOL Sport 2 12:30 12:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

dinsdag 07 november 2017 Mazzel Stars 1 ROAC 1 Zaal B. Stuivenwold 21:00 20:00 regulier

Accomodatie:

Veur, de (Zoetermeer)

Prismalaan 40,
ZOETERMEER

Hazerswoudse Boys 1 ROAC 2 Zaal P. Masmeyer 20:30 19:30 regulier

Accomodatie:

Ridderhof (Koudekerk a/d Rijn)

Kerklaan 20,
KOUDEKERK AAN DEN RIJN

ROAC 3 Zaal SEV 3 21:00 20:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

WVC JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alkemade Oost

Sportpad 11 -21,
ROELOFARENDSVEEN

ROAC JO17-1 ZA Ter Leede JO17-2 13:30 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ARC JO17-7 ROAC JO17-1 ZA 14:15 13:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Zegersloot

Olympiaweg 6,
ALPHEN AAN DEN RIJN

ROAC JO15-1 ZA FC Oudewater JO15-2 11:45 11:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Kickers'69 JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Kickers '69

Beukenlaan 50,
LEIMUIDEN

ROAC JO13-1 ZA Voorschoten`97 JO13-3 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Foreholte JO13-6G ROAC JO13-2 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

ROAC JO11-2G ZA Nieuwkoop JO11-4 08:30 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO9-1 ZA Woubrugge JO9-3 08:30 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO9-2 ZA Koudekerk JO9-3G 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

UDO JO8-3 ROAC JO8-1 ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Voscuyl UDO

van Houdringelaan 15,
OEGSTGEEST

ROAC VR1 ZA SVC'08 VR1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC MO13-1 ZA WVC MO13-2 12:00 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

KDO sv 1 ROAC 1 ZO Y. El-Hajouti 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark KDO

Vuurlijn 51,
DE KWAKEL

SJZ 2 ROAC 2 ZO P. van de Meer 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Haasbroek

Nieuweweg 6,
ZOETERWOUDE

ROAC 3 ZO Foreholte 8 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 4 ZO Roodenburg 2 12:30 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 5 ZO WVC 4 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

DOSR 6 ROAC 6 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alkemade Oost

Sportpad 11 -21,
ROELOFARENDSVEEN

Voorschoten`97 2 ROAC 3 Zaal 22:00 21:00 regulier

Accomodatie:

Vliethorst, de (Voorschoten)

Burg van der Haarplein 9,
VOORSCHOTEN

ROAC 1 Zaal Voorschoten`97 1 21:00 20:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

ROAC 2 Zaal LSVV 70 4 20:00 19:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-3 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO19-2 ZA Noordwijk JO19-3 13:00 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Floreant JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 11:45 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Floreant

Hoogeveenseweg 1,
BOSKOOP

ROAC JO15-2 ZA WVC JO15-2 11:00 10:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO13-2 ZA Katwijk JO13-4 10:15 09:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Warmunda, sv JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Het Overbos

Herenweg 92 A,
WARMOND

Leiden JO11-2 ROAC JO11-2G ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Morsch 2

Smaragdlaan 97,
LEIDEN

Nieuwkoop JO9-3 ROAC JO9-1 ZA 10:45 09:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Dulen

Ladderhaak 2,
NIEUWKOOP

Alphia JO9-5 ROAC JO9-2 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

ROAC JO8-1 ZA Warmunda, sv JO8-2 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Katwijk VR1 ROAC VR1 ZA 12:05 11:05 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Krom

De Krom 57,
KATWIJK ZH

Meerburg MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 13:30 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Meerburg

Hans Ecklplein 1,
ZOETERWOUDE

ROAC 1 ZO Foreholte 1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 2 ZO Boshuizen, fc 2 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Altior 4 ROAC 3 ZO 13:30 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Altior

Altiorplein 1,
TER AAR

UVS 2 ROAC 4 ZO 12:15 11:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

ROAC 6 ZO NSV '46 1 12:30 12:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Sevenstars / Soccerstars 3 ROAC 2 Zaal 22:00 21:00 regulier

Accomodatie:

Veur, de (Zoetermeer)

Prismalaan 40,
ZOETERMEER

Kagia JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 18:00 17:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Lisserbroek

Kikkerbeetstraat 1,
LISSERBROEK

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
zondag 20 augustus 2017 ROAC 1 ZO MMO 1 7 - 0 toernooi
donderdag 24 augustus 2017 WVC 1 ROAC 1 ZO - toernooi
zaterdag 02 september 2017 ROAC JO19-2 ZA UVS JO19-4 3 - 1 beker
zondag 03 september 2017 ROAC JO17-1 ZA ARC JO17-4 0 - 6 beker
maandag 04 september 2017 SVC'08 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 beker
vrijdag 08 september 2017 Woubrugge JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 5 - 1 beker
zaterdag 09 september 2017 ROAC JO13-2 ZA Verburch JO13-3 0 - 5 beker
zondag 10 september 2017 ROAC JO11-1 ZA Rohda '76 JO11-2 19 - 0 beker
maandag 11 september 2017 Warmunda, sv JO11-3 ROAC JO11-2G ZA 10 - 1 beker
woensdag 13 september 2017 Alphia JO9-3 ROAC JO9-1 ZA 9 - 1 beker
vrijdag 15 september 2017 Oegstgeest JO9-3 ROAC JO9-2 ZA 9 - 1 beker
zaterdag 16 september 2017 ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-2 1 - 21 beker
zondag 17 september 2017 Kagia VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 6 beker
woensdag 20 september 2017 ROAC 1 ZO Alkmaarsche Boys 1 2 - 2 beker
donderdag 21 september 2017 WIK 3 ROAC 2 ZO 2 - 2 beker
vrijdag 22 september 2017 ROAC 3 ZO RKDEO 7 1 - 2 beker
zaterdag 23 september 2017 ROAC 4 ZO RVC '33 4 1 - 5 beker
zondag 24 september 2017 ROAC 5 ZO Football Factory (Leiden) 2 1 - 0 beker
maandag 25 september 2017 Lugdunum 3 ROAC 6 ZO 4 - 1 beker
vrijdag 29 september 2017 SJZ 2 ROAC 2 Zaal 8 - 6 beker
zaterdag 30 september 2017 ROAC 1 Zaal Lugdunum 1 3 - 6 beker
zondag 01 oktober 2017 Mazzel Stars 3 ROAC 3 Zaal 5 - 3 beker
woensdag 04 oktober 2017 FC Blauw-Wit Beursbengels 1 ROAC 1 ZO 0 - 1 beker
donderdag 05 oktober 2017 Kamerik JO19-1 ROAC JO19-2 ZA 8 - 1 beker
vrijdag 06 oktober 2017 ROAC JO15-1 ZA Quick Boys JO15-3 4 - 2 beker
zaterdag 07 oktober 2017 ROAC JO13-1 ZA Sportvereniging Leidschenveen JO13-1 0 - 5 beker
zondag 08 oktober 2017 Vredenburch JO13-4 ROAC JO13-2 ZA - beker
woensdag 11 oktober 2017 RCL JO11-5 ROAC JO11-1 ZA 4 - 0 beker
vrijdag 13 oktober 2017 ROAC JO11-2G ZA Lugdunum JO11-2 5 - 0 beker
zaterdag 14 oktober 2017 ROAC JO9-1 ZA Warmunda, sv JO9-2 6 - 4 beker
zondag 15 oktober 2017 ROAC JO9-2 ZA UDO JO9-6 4 - 4 beker
maandag 16 oktober 2017 DOSR JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - beker
ROAC VR1 ZA Alphia VR1 - beker
Smitshoek MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 5 - 2 beker
ROAC 2 ZO Van Nispen, Rkvv 2 2 - 0 beker
TAC'90 3 ROAC 3 ZO 6 - 3 beker
Meerburg 3 ROAC 4 ZO 4 - 1 beker
SJZ 5 ROAC 5 ZO 0 - 1 beker
ROAC 6 ZO UVS 5 8 - 1 beker
Stompwijk'92 3 ROAC 2 Zaal 3 - 6 regulier
Stanga 2 ROAC 1 Zaal 5 - 10 regulier
ROAC JO19-1 ZA Lugdunum JO19-1 8 - 1 beker
ROAC 3 Zaal Lugdunum 10 9 - 0 regulier
UVS 1 ROAC 1 ZO 1 - 1 beker
ROAC JO19-1 ZA ARC JO19-4 1 - 4 beker
ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-3 0 - 10 beker
ROAC JO17-1 ZA BSC '68 JO17-2 1 - 2 beker
ROAC JO15-1 ZA Katwijk JO15-2 4 - 1 beker
ROAC JO15-2 ZA Meerburg JO15-9 7 - 2 beker
Graaf W II VAC JO13-3 ROAC JO13-1 ZA 3 - 0 beker
ROAC JO11-1 ZA DWO JO11-5 3 - 5 beker
ROAC JO9-1 ZA DoCoS JO9-4G 3 - 3 beker
ROAC JO9-2 ZA Valken'68 JO9-3 2 - 1 beker
ROAC JO8-1 ZA Woubrugge JO8-2 3 - 5 beker
Zwammerdam VR1 ROAC VR1 ZA 5 - 0 beker
ROAC 3 ZO Football Factory (Leiden) 1 5 - 5 beker
Alphense Boys 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 beker
Roodenburg 2 ROAC 5 ZO 2 - 5 beker
ROAC 6 ZO Alphense Boys 6 2 - 5 beker
Leiden 3 ROAC 3 Zaal 10 - 2 regulier
Blauw-Zwart VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 4 regulier
ROAC 1 Zaal Multicult 3 4 - 2 regulier
ROAC 2 Zaal zvv Den Haag 8 3 - 3 regulier
ROAC JO19-1 ZA Rijnvogels, fc JO19-1 1 - 3 regulier
ROAC JO19-2 ZA RCL JO19-4 1 - 1 regulier
ROAC JO17-1 ZA SJC JO17-2 2 - 6 regulier
Rohda '76 JO15-1 ROAC JO15-1 ZA 3 - 2 regulier
ROAC JO15-2 ZA Woubrugge JO15-3G 2 - 1 regulier
ROAC JO13-1 ZA Rijnvogels, fc JO13-1 0 - 7 regulier
ROAC JO13-2 ZA Noordwijk JO13-3 3 - 3 regulier
Valken'68 JO11-2 ROAC JO11-1 ZA 2 - 6 regulier
ARC JO11-13 ROAC JO11-2G ZA 4 - 0 regulier
Bernardus JO9-2 ROAC JO9-1 ZA - regulier
Altior JO9-2 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA RCL JO8-5 - regulier
Quick Boys MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 11 - 2 regulier
ROAC 1 ZO Teylingen 1 1 - 0 regulier
RKDEO 3 ROAC 2 ZO 1 - 2 regulier
Kickers'69 3 ROAC 3 ZO 4 - 3 regulier
SJZ 4 ROAC 4 ZO 4 - 0 regulier
Meerburg 4 ROAC 5 ZO 4 - 1 regulier
Altior 6 ROAC 6 ZO 1 - 1 regulier
Lugdunum 5 ROAC 2 Zaal 7 - 6 regulier
ROAC 3 Zaal RKAVV 4 6 - 4 regulier
Altior JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 2 - 1 regulier
Teylingen JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 3 regulier
Noordwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 8 - 0 regulier
ROAC JO15-1 ZA Woubrugge JO15-1 3 - 2 regulier
Altior JO15-2 ROAC JO15-2 ZA 1 - 3 regulier
RCL JO13-2 ROAC JO13-1 ZA 12 - 1
SJC JO13-4 ROAC JO13-2 ZA 3 - 1 regulier
ROAC JO11-1 ZA Van Nispen, Rkvv JO11-1 4 - 5 regulier
ROAC JO11-2G ZA Woubrugge JO11-5 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA Alphia JO9-3 - regulier
ROAC JO9-2 ZA MMO JO9-1 - regulier
ROAC VR1 ZA Ter Leede VR3 1 - 7
BSC '68 MO13-1 ROAC MO13-1 ZA 0 - 4 regulier
GDA 1 ROAC 1 ZO 2 - 2 regulier
ROAC 2 ZO WVC 2 6 - 2 regulier
ROAC 3 ZO Bernardus 4 2 - 1 regulier
ROAC 4 ZO Foreholte 10 0 - 0 regulier
ROAC 5 ZO Zoetermeer, fc 7 9 - 1 regulier
ROAC 6 ZO ASC 6 2 - 4 regulier
Koudekerk 1 ROAC 2 Zaal 8 - 7 regulier
Nootdorp 1 ROAC 1 Zaal 5 - 2 regulier
ROAC 3 Zaal Rohda '76 3 2 - 5 regulier
FC Lisse JO19-2 ROAC JO19-1 ZA 2 - 0 regulier
Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 1 - 2 regulier
ROAC JO15-1 ZA VEP JO15-1 1 - 5 regulier
DOSR JO15-4 ROAC JO15-2 ZA 4 - 7 regulier
Teylingen JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 8 - 0 regulier
RCL JO13-5 ROAC JO13-2 ZA 7 - 0 regulier
ROAC JO11-1 ZA Foreholte JO11-4 2 - 3 regulier
ROAC JO11-2G ZA TAVV JO11-3G 2 - 1 regulier
ROAC JO9-1 ZA WVC JO9-3M - regulier
ROAC JO9-2 ZA WVC JO9-4 - regulier
ASC JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC VR1 ZA LSVV 70 VR1 Suspended regulier
ROAC MO13-1 ZA Altior MO13-1 2 - 3 regulier
RKDEO 1 ROAC 1 ZO 3 - 1 regulier
Foreholte 3 ROAC 2 ZO 1 - 1 regulier
ROAC 4 ZO ASC 4 2 - 6 regulier
ROAC 5 ZO Nicolaas Boys 4 1 - 0 regulier
WVC 5 ROAC 6 ZO 1 - 7 regulier
ARC 2 ROAC 3 Zaal 1 - 7 regulier
ROAC 1 Zaal zvv Den Haag 5 5 - 6 regulier
ROAC 2 Zaal BSC '68 1 2 - 7 regulier
ROAC JO19-1 ZA Kickers'69 JO19-1 2 - 1 regulier
ROAC JO19-2 ZA Foreholte JO19-4 1 - 0 regulier
Katwijk JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 9 - 1 regulier
ARC JO15-3 ROAC JO15-1 ZA 2 - 1 regulier
ROAC JO15-2 ZA Alphia JO15-4 1 - 2 regulier
ROAC JO13-2 ZA WVC JO13-2 2 - 1 regulier
Nicolaas Boys JO11-1 ROAC JO11-1 ZA 0 - 5 regulier
Alphia JO11-6 ROAC JO11-2G ZA 6 - 1 regulier
FC Lisse JO9-5 ROAC JO9-1 ZA - regulier
DOSR JO9-4 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA DOSR JO8-1 - regulier
SEV VR1 ROAC VR1 ZA 1 - 2 regulier
ROAC 1 ZO DSOV 1 1 - 4 regulier
ROAC 2 ZO Nicolaas Boys 2 2 - 4 regulier
Floreant 1 ROAC 3 ZO 5 - 2 regulier
Meerburg 2 ROAC 4 ZO 3 - 0 regulier
Alphense Boys 2 ROAC 5 ZO 0 - 3 regulier
ROAC 6 ZO Alphen 4 2 - 4 regulier
SJZ 3 ROAC 1 Zaal 9 - 4 regulier

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!