ROAC 2

Spelers:
Rob de Haas
Dick Heemskerk
Freek Heemskerk
Arjan van Leeuwen
Rick van der Ploeg
Erik van Zeil
Wout van Zeil
Kees Groen
Mark de Haas
Koen van der Hulst
Dennis v.d. Ploeg
Berend v. Seggelen
Rick van Seggelen
Jan Straathof

Datum # Thuisploeg Uitploeg Scheidsrechter Aanv. Aanw. Soort Veld
zaterdag 20 oktober 2018 ASC JO19-3 ROAC JO19-2 ZA 11:15 10:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Overveer

Abtspoelweg 21,
OEGSTGEEST

zondag 21 oktober 2018 Rijnsburgse Boys MO17-1 ROAC JO15-1 ZA 15:15 14:15

Accomodatie:

Sportpark Middelmors

Noordwijkerweg 53 A,
RIJNSBURG

donderdag 25 oktober 2018 Rijnsburgse Boys MO17-1 ROAC JO15-1 ZA 15:15 14:15 beker

Accomodatie:

Sportpark Middelmors

Noordwijkerweg 53 A,
RIJNSBURG

zaterdag 27 oktober 2018 Quick Boys JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nieuw Zuid

Laan van Nieuw-Zuid 25,
KATWIJK ZH

zondag 28 oktober 2018 ARC JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 12:30 11:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Zegersloot

Olympiaweg 6,
ALPHEN AAN DEN RIJN

vrijdag 02 november 2018 ROAC JO10-2G ZA 2 RCL JO10-4 5 10:00 09:30 beker Veld 2A

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zaterdag 03 november 2018 ROAC JO9-1 ZA 7 S.V. Kickers'69 JO9-1 6 08:45 08:15 beker Veld 2A

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

zondag 04 november 2018 ROAC JO8-1 ZA 10 FC Oegstgeest JO8-2 9 10:00 09:30 beker Veld 2B

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

maandag 05 november 2018 ROAC JO7-1 ZA 14 Zoetermeer, fc JO7-1 13 10:00 09:30 regulier Veld 2B

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

woensdag 07 november 2018 SV Leidschenveen JO7-1 ROAC JO7-2 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Leidschenveen

Poelpolderstraat 35,
'S-GRAVENHAGE

ROAC 1 ZO KDO sv 1 D.L. de Goede 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Alphen 5 ROAC 6 ZO 11:00 10:00 beker

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

Zevenhoven JO11-1 ROAC JO11-1 ZA 19:00 18:00 beker

Accomodatie:

Sportpark Zevenhoven

Stationsweg 23,
ZEVENHOVEN

ROAC JO19-1 ZA Kagia JO19-1 14:30 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Kagia JO19-2 ROAC JO19-2 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Lisserbroek

Kikkerbeetstraat 1,
LISSERBROEK

Alphia JO17-2 ROAC JO17-1 ZA 10:15 09:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

Quick Boys JO15-3 ROAC JO15-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nieuw Zuid

Laan van Nieuw-Zuid 25,
KATWIJK ZH

ROAC JO15-2 ZA WVC JO15-2 13:00 12:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO13-1 ZA Nieuwkoop JO13-2 11:15 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO12-1 ZA Foreholte JO12-3 11:15 10:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO11-1 ZA Nicolaas Boys JO11-1 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Alphia JO10-1 ROAC JO10-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Bijlen

Sportlaan 7,
ALPHEN AAN DEN RIJN

ROAC JO10-2G ZA FC Oegstgeest JO10-6 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Voorschoten`97 JO9-5 ROAC JO9-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Adegeest

Weddeloop 6,
VOORSCHOTEN

ROAC JO9-2 ZA Quick Steps JO9-2 08:45 08:15 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Kagia JO8-1 ROAC JO8-1 ZA 09:00 08:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Lisserbroek

Kikkerbeetstraat 1,
LISSERBROEK

ROAC JO7-2 ZA ROAC JO7-1 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Bernardus MO15-1 ROAC MO15-1 ZA 12:00 11:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Bernardus

Sweelincklaan 1,
HAZERSWOUDE-RIJNDIJK

Foreholte 1 ROAC 1 ZO L. Wagner 14:00 13:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

ROAC 2 ZO KDO sv 2 M. Vorselman 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 3 ZO Van Nispen, Rkvv 3 12:15 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ASC 5 ROAC 4 ZO 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Overveer

Abtspoelweg 21,
OEGSTGEEST

ROAC 5 ZO Bernardus 5 10:00 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 6 ZO Altior 7 14:15 13:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 1 Zaal Multicult 3 G.H. Frikken 20:00 19:30 regulier

Accomodatie:

Hertogshal (Rijpwetering)

Oud Adeselaan 40,
RIJPWETERING

Rijnvogels, fc JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Kooltuin

1e Mientweg 1,
KATWIJK ZH

ROAC JO19-2 ZA Katwijk JO19-1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO17-1 ZA Foreholte JO17-3 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC JO15-1 ZA SJC JO15-2 12:15 11:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Nieuwkoop JO15-3 ROAC JO15-2 ZA 15:00 14:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Dulen

Ladderhaak 2,
NIEUWKOOP

Koudekerk JO13-1 ROAC JO13-1 ZA 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Gruttolaan

Gruttolaan 13,
KOUDEKERK AAN DEN RIJN

UVS JO12-4 ROAC JO12-1 ZA 10:30 09:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Kikkerpolder 1 UVS

Oegstgeesterweg 4 B,
LEIDEN

ROAC JO10-1 ZA Woubrugge JO10-2 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Foreholte JO10-3 ROAC JO10-2G ZA 10:20 09:20 regulier

Accomodatie:

Sportpark Elsgeest

Sportlaan 10,
VOORHOUT

ROAC JO9-1 ZA UVS JO9-4 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Wilhelmus JO9-7 ROAC JO9-2 ZA 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Westvliet

Groene Zoom 2,
'S-GRAVENHAGE

ROAC JO8-1 ZA DoCoS JO8-2 09:00 08:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

DoCoS JO7-1 ROAC JO7-1 ZA 08:30 07:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Morskwartier

Haagse Schouwweg 5,
LEIDEN

Floreant JO7-1 ROAC JO7-2 ZA 08:45 07:45 regulier

Accomodatie:

Sportpark Floreant

Hoogeveenseweg 1,
BOSKOOP

ROAC MO15-1 ZA Meerburg MO15-1 10:30 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

ROAC 1 ZO DOSR 1 14:00 13:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Hillegom sv 4 ROAC 2 ZO 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Zanderij

Van den Endelaan 7,
HILLEGOM

DOSR 4 ROAC 3 ZO 12:30 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Alkemade Oost

Sportpad 11 -21,
ROELOFARENDSVEEN

ROAC 4 ZO MMO 2 12:00 11:30 regulier

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Nicolaas Boys 5 ROAC 5 ZO 11:00 10:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark Nicolaas Boys

W.P. Speelmanweg 1 A,
NIEUWVEEN

Leidsche Boys 4 ROAC 6 ZO 10:00 09:00 regulier

Accomodatie:

Sportpark De Vliet

Voorschoterweg 8 C,
LEIDEN

Lugdunum 2 ROAC 1 Zaal 22:00 21:00 regulier

Accomodatie:

Zijl, de

Paramaribostraat 66,
LEIDEN

ROAC JO15-2 ZA DOSR JO15-3 19:00 18:30 beker

Accomodatie:

Sportpark Hertogspark

Oud Adeselaan 10,
RIJPWETERING

Datum Thuisploeg Uitploeg Uitslag Soort
donderdag 23 augustus 2018 ROAC 1 ZO DOSR - toernooi
zaterdag 01 september 2018 ROAC 1 ZO UVS 1 1 - 0 beker
zondag 02 september 2018 Alphen JO19-1 ROAC JO19-1 ZA 1 - 3 beker
vrijdag 07 september 2018 ROAC JO19-2 ZA Alphen JO19-2 3 - 8 beker
zaterdag 08 september 2018 Foreholte JO17-4 ROAC JO17-1 ZA 0 - 6 beker
zondag 09 september 2018 ROAC JO15-1 ZA DWO JO15-2 1 - 0 beker
maandag 10 september 2018 ROAC JO15-2 ZA Sportlust '46 JO15-4 4 - 1 beker
zaterdag 15 september 2018 ROAC JO13-1 ZA RCL JO13-3M 5 - 0 beker
zondag 16 september 2018 Meerburg JO12-5 ROAC JO12-1 ZA 2 - 3 beker
vrijdag 21 september 2018 ROAC JO11-1 ZA ASC JO11-3 4 - 0 beker
zaterdag 22 september 2018 ROAC JO10-1 ZA ARC JO10-3 2 - 6 beker
zondag 23 september 2018 RCL JO10-6 ROAC JO10-2G ZA 4 - 11 beker
vrijdag 28 september 2018 RCL JO9-6G ROAC JO9-1 ZA 2 - 10 beker
zaterdag 29 september 2018 DOSR JO8-2 ROAC JO8-1 ZA 2 - 4 beker
zondag 30 september 2018 UVS JO8-4 ROAC JO8-2 ZA 9 - 1 beker
vrijdag 05 oktober 2018 Meerburg MO15-2 ROAC MO15-1 ZA 1 - 6 beker
zaterdag 06 oktober 2018 ROAC 2 ZO Wilhelmus 3 1 - 2 beker
zondag 07 oktober 2018 WIK 4 ROAC 3 ZO 5 - 4 beker
vrijdag 12 oktober 2018 ROAC 4 ZO Alphense Boys 2 2 - 4 beker
zaterdag 13 oktober 2018 ROAC 5 ZO Roodenburg 1 0 - 2
zondag 14 oktober 2018 Foreholte 13 ROAC 6 ZO 1 - 6 beker
maandag 15 oktober 2018 ROAC 1 Stanga 1 5 - 6 beker
ROAC JO19-1 Floreant JO19-1 1 - 1 beker
ARC JO19-6 ROAC JO19-2 0 - 4 beker
ROAC JO17-1 Nootdorp JO17-3 0 - 2 beker
VELO JO15-2 ROAC JO15-1 0 - 4 beker
Valken'68 JO15-2 ROAC JO15-2 0 - 0 beker
Meerburg JO13-2 ROAC JO13-1 3 - 1 beker
ROAC JO12-1 ASC JO12-3 0 - 2 beker
RCL JO11-4G ROAC JO11-1 2 - 10 beker
Woubrugge JO10-2 ROAC JO10-1 16 - 2 beker
ROAC JO10-2G MMO JO10-2G 10 - 2 beker
ROAC JO9-1 Alphia JO9-2 6 - 3 beker
ROAC JO8-1 TAVV JO8-1 16 - 1 beker
ROAC JO8-2 Lugdunum JO8-1 Suspended beker
ROAC MO15-1 VUC MO15-1 4 - 2 beker
Hoofddorp s.v. 1 ROAC 1 1 - 2 beker
VUC 2 ROAC 2 4 - 0 beker
ROAC 3 Antibarbari 10 1 - 1 beker
FC Oudewater 1 ROAC 4 ZO 0 - 4 beker
DWO 2 ROAC 5 ZO 0 - 3 beker
ROAC 6 HDV 3 3 - 1 beker
BMT 1 ROAC 1 2 - 5 regulier
ROAC 1 ZO Arsenal ASV 1 0 - 1 beker
ROAC JO19-1 SJZ JO19-1 1 - 3 beker
ROAC JO19-2 Alphense Boys JO19-4 3 - 2 beker
ROAC JO17-1 Sportlust '46 JO17-4 1 - 1 beker
Sportlust '46 JO15-2 ROAC JO15-1 1 - 5 beker
VVSB JO15-4 ROAC JO15-2 1 - 3 beker
ROAC JO13-1 UVS JO13-2 2 - 1 beker
RCL JO12-4G ROAC JO12-1 3 - 6 beker
ROAC JO11-1 Roodenburg JO11-1 7 - 1 beker
DOSR JO10-1 ROAC JO10-1 1 - 4 beker
ROAC JO10-2G DOSR JO10-2 7 - 2 beker
ARC JO9-6 ROAC JO9-1 1 - 4 beker
Woubrugge JO8-1 ROAC JO8-1 4 - 14 beker
ROAC JO8-2 ZA ASC JO8-5 4 - 14 beker
Altior MO15-1 ROAC MO15-1 3 - 3 beker
ASC 2 ROAC 2 2 - 3 beker
NOCKralingen 3 ROAC 3 4 - 1 beker
Voorschoten`97 4 ROAC 4 ZO 3 - 2 beker
VUC 5 ROAC 5 2 - 0 beker
ROAC 6 Alphense Boys 5 4 - 1 beker
ROAC 1 zvv Den Haag 3 1 - 4 regulier
ROAC JO19-1 Foreholte JO19-2 4 - 2 regulier
Voorschoten`97 JO19-5 ROAC JO19-2 ZA - regulier
ROAC JO17-1 ZA Woubrugge JO 17-2 -
Woubrugge JO17-2 ROAC JO17-1 1 - 9 regulier
Teylingen JO15-1 ROAC JO15-1 1 - 2 regulier
ROAC JO15-2 FC Lisse JO15-3 1 - 2 regulier
ROAC JO12-1 FC Oegstgeest JO12-3 2 - 1 regulier
ROAC JO11-1 ZA Alphen JO11-3 11 - 0 regulier
ARC JO10-4 ROAC JO10-1 ZA - regulier
ROAC JO10-2G ZA Meerburg JO10-5G - regulier
Foreholte JO9-5G ROAC JO9-1 ZA - regulier
ROAC JO9-2 ZA KMD JO9-6 - regulier
TAVV JO8-1 ROAC JO8-1 ZA - regulier
ROAC JO7-1 ZA Altior JO7-1 -
Altior MO15-2 ROAC MO15-1 8 - 1 regulier
ROAC 1 ONA 1 3 - 1 regulier
ROAC 2 Voorschoten`97 2 3 - 1 regulier
Warmunda, sv 3 ROAC 3 1 - 2 regulier
Foreholte 8 ROAC 4 6 - 3 regulier
Alphen 4 ROAC 5 0 - 5 regulier
ROAC 6 ASC 9 8 - 0 regulier
ROAC 1 Stanga 2 6 - 3 regulier
FC Oegstgeest JO19-2 ROAC JO19-1 3 - 3 regulier
ROAC JO17-1 DOSR JO17-2 4 - 0 regulier
ROAC JO15-1 FC Oegstgeest JO15-2 6 - 0 regulier
ARC JO15-5 ROAC JO15-2 1 - 2 regulier
Zevenhoven JO13-1 ROAC JO13-1 2 - 0 regulier
Aarlanderveen JO11-1 ROAC JO11-1 3 - 3 regulier
ROAC JO10-1 ZA Voorschoten`97 JO10-6 - regulier
UVS JO10-4 ROAC JO10-2G ZA - regulier
ROAC JO9-1 ZA Graaf W II VAC JO9-5 - regulier
Forum Sport JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ARC JO8-6 ROAC JO8-2 ZA - regulier
Altior JO7-1 ROAC JO7-1 ZA - regulier
DWO JO7-1 ROAC JO7-1 ZA - regulier
ROAC MO15-1 BSC '68 MO15-1 1 - 11 regulier
ROAC VR1 VVSB VR1 -
ROAC MMO VR1 VVSB VR1 -
ROAC VR1 VVSB VR1 - anders
TAC'90 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
Nicolaas Boys 2 ROAC 2 4 - 2 regulier
ROAC 3 Foreholte 7 2 - 2 regulier
ROAC 4 Leidsche Boys 1 1 - 1 regulier
ROAC 5 VEP 4 0 - 1 regulier
MMO 6 ROAC 6 2 - 8 regulier
Tutor 2 ROAC 1 5 - 2 regulier
ROAC JO19-1 Ter Leede JO19-2 1 - 0 regulier
S.V. Kickers'69 JO17-2 ROAC JO17-1 1 - 5 regulier
RCL JO15-2 ROAC JO15-1 1 - 2 regulier
ROAC JO15-2 Alphen JO15-2 2 - 1 regulier
ROAC JO13-1 Alphen JO13-1 0 - 5 regulier
ROAC JO12-1 VVSB JO12-2 0 - 7 regulier
ROAC JO11-1 CVC Reeuwijk JO11-2 9 - 1 regulier
RCL JO10-3 ROAC JO10-1 ZA - regulier
ROAC JO10-2G ZA Woubrugge JO10-3 - regulier
ASC JO9-4 ROAC JO9-1 ZA - regulier
ROAC JO9-2 ZA Graaf W II VAC JO9-6 - regulier
ASC JO8-3 ROAC JO8-1 ZA - regulier
Sporting Leiden JO7-1 ROAC JO7-2 ZA - regulier
TAVV MO15-1 ROAC MO15-1 9 - 3 regulier
ROAC 1 ESTO 1 3 - 0 regulier
ROAC 2 RKDES 2 2 - 3 regulier
DoCoS 2 ROAC 3 6 - 0 regulier
ST Van Nispen / Vogelenzang 4 ROAC 4 2 - 1 regulier
KDO sv 5 ROAC 5 0 - 3 regulier
ROAC 6 Lugdunum 3 1 - 2 regulier
ROAC 1 Nootdorp 1 2 - 4 regulier
SJC JO19-2 ROAC JO19-1 2 - 4 regulier
ROAC JO19-2 SJC JO19-3 1 - 2 regulier
ROAC JO17-1 ZA RCL JO17-4 8 - 1 regulier
ROAC JO15-1 S.V. Kickers'69 JO15-1 3 - 0 regulier
RCL JO15-7 ROAC JO15-2 2 - 1 regulier
Nicolaas Boys JO13-1 ROAC JO13-1 1 - 4 regulier
FC Lisse JO12-5 ROAC JO12-1 4 - 4 regulier
Alphia JO11-2 ROAC JO11-1 4 - 8 regulier
ROAC JO10-1 ZA Valken'68 JO10-3 - regulier
RCL JO10-7 ROAC JO10-2G ZA - regulier
ROAC JO9-1 ZA FC Oegstgeest JO9-5 - regulier
Vredenburch JO9-5 ROAC JO9-2 ZA - regulier
Quick Boys JO9-6 ROAC JO9-2 ZA - regulier
ROAC JO8-1 ZA VVSB JO8-3 - regulier
RKAVV JO7-2 ROAC JO7-1 ZA - regulier
ROAC JO7-2 ZA Zoetermeer, fc JO7-1 - regulier
ROAC MO15-1 ZA WVC MO15-2 4 - 2 regulier
ROAC VR 1 Rijnvogels VR 1 -
ROAC Rijnvogels -
Laakkwartier 1 ROAC 1 1 - 1 regulier
SJC 3 ROAC 2 1 - 1 regulier
ROAC 3 SJC 4 3 - 3 regulier
ROAC 4 SJC 5 1 - 0 regulier
ROAC 5 MMO 3 5 - 0 regulier
WVC 5 ROAC 6 6 - 3 regulier
Stompwijk'92 1 ROAC 1 5 - 1 regulier

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!