2e editie van het ROAC Badmintontoernooi!

Na het grote succes van vorig jaar, vindt ook dit jaar het ROAC Badmintontoernooi plaats. Inmiddels traditioneel op de laatste vrijdag van het jaar, op vrijdag 28 december 2018.

In teams wordt er op deze avond in de Hertogshal gestreden om de wisselbeker. Opgeven kan via in teams van twee personen, waarvan er maximaal één lid mag zijn van de badmintonbond. Inschrijven kan ook individueel, de organisatie koppelt u dan aan iemand anders. Het betreft een open inschrijving, wat inhoudt dat iedereen kan deelnemen. Ook als u geen lid bent van ROAC, bent u van harte welkom.
Uiteraard wordt deze avond afgesloten met een gezellige ‘derde helft’.

Deelname is gratis, het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door de Supporters van ROAC.


Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!