*Update: heren zit vol* Aanmelden voor finaledag zaterdag verplicht

*Update: aanmelden voor de wedstrijd van onze mannen is niet meer mogelijk, omdat het maximale aantal van 50 (inclusief spelers en staf) is bereikt. Aanmelden voor kijken bij de dames is nog wel mogelijk. In dat geval kun je dan wél blijven tot de wedstrijd van de mannen.*

Aanstaande zaterdag vindt de finaledag van de Kaag en Braassemcup plaats op het sportpark van Kickers’69 in Leimuiden. ROAC 1 (heren) speelt de finale tegen de gastheer en eerder op deze dag speelt ons dameselftal. Er is ruimte voor een beperkt aantal supporters.

ALLEEN supporters die vooraf zijn aangemeld mogen het sportpark zaterdag betreden. Als je niet bent aangemeld krijg je GEEN toegang.

Aanmelden kan alleen door een mail te sturen naar en de volgende informatie te geven:
Naam/namen, telefoonnummers en of je bij de dames gaat kijken, bij de heren of bij allebei.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!