Afgelasting JeugdOlympiade 2021

Afgelasting Jeugdoly,mpiade 2021

Helaas moeten we berichten dat vanwege de Corona beperkingen ook de JeugdOlympiade van 2021 definitief niet door kan gaan. Hopelijk kunnen wij in 2022 wel weer een JeugdOlympiade organiseren. De voorbereidingen daarop starten wij in oktober as. en vanaf dat moment kunnen we bepalen wie er nog mee kunnen/willen doen aan de JeugdOlympiade van 2022. Tot zolang zullen wij het betaalde geld voor deelname reserveren.

Daarbij zijn er 3 groepen kinderen te onderscheiden die inmiddels al betaald hebben:

– a) kinderen die op grond van leeftijd gewoon mee kunnen/willen doen in 2022;
– b) kinderen die volgend jaar formeel “te oud” zijn maar wellicht in 2022 nog een keer mee mogen doen;
– c) kinderen die deze keer al “te oud” waren maar desondanks toch nog een keer mee mochten doen aan de editie 2021.

Als uiteindelijk voor ons dan blijkt dat deelname aan de JeugdOlympiade 2022 voor iemand uit deze groepen niet mogelijk is dan wordt reeds betaald inleggeld op dat moment terugbetaald.

Indien u vragen heeft hierover en/of het eerder al bij u al bekend is dat uw kind sowieso niet meer mee kan/zal doen, bijv. vanwege verhuizing en/of dan geen lid meer, dan kunt u dat melden via . Dan wordt reeds betaald inleggeld voor deelname aan de JeugdOlympiade eerder gerestitueerd.


Namens het JeugdOlympiade Comité,

Jan van der Poel

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!