Bekerindeling s.v. ROAC 1

De bekerindeling voor het seizoen 2010/2011 is bekend. ROAC kan aan de bak, aangezien het dit jaar een 3e klasser is zijn de de tegenstanders ook een stuk sterker: v.v. Leiden, RKAVV 2 en Forum Sport.

V.v. Leiden is een zaterdag 3e klasser. Deze ploeg eindigde afgelopen jaar 10e in de 3e klasse A. Ook Forum Sport uit Voorburg is een zaterdagclub, alleen speelt deze club 2e klasse. De derde ploeg is RKAVV 2 uit Leidschendam. Deze ploeg speelt in de reserve hoofdklasse. De wedstrijden worden gespeeld op dinsdag 17, dinsdag 24 en zaterdag/zondag 28/29 augustus.

17-08-2010
RKAVV 2 – Forum Sport 1
ROAC 1 – Leiden 1

24-08-2010
Leiden 1 – RKAVV 2
Forum Sport 1 – ROAC 1

28-08-2010
Leiden 1 – Forum Sport 1
29-08-2010
RKAVV 2 – ROAC 1

Dick Heemskerk (hier tegen Bernardus) zal de eerste bekerwedstrijd missen vanwege een schorsing

Dick Heemskerk (hier tegen Bernardus) zal de eerste bekerwedstrijd missen vanwege een schorsing

Ook wordt dit jaar de Kaag en Braassem cup weer gehouden. ROAC zit daarbij in de poule met DOSR en Alkmania. De finaledag is dit jaar bij titelverdediger Kickers’69. De opbrengst van de entreegelden op deze finaledag komt ten goede aan het Antonie van Leeuwenhoek ziekenhuis.

Eerst zal ROAC uit spelen bij Alkmania op zondag 8 augustus. Een week later op zondag 15 augustus ontvangen de paarsen DOSR en de finaledag zal zijn op zondag 22 augustus.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!