Bericht aan de supporters van ROAC

Goedendag supporters,

Als bestuur van de supporters van ROAC willen wij even wat van ons laten horen en wat mededelen.

Wij hebben besloten om dit verenigingsjaar, waarin het clubhuis gesloten is, alle competities zijn beëindigd of zelfs niet zijn begonnen (handbal en badminton), de bijdrage van de Supporters van ROAC niet te incasseren,

Dat het sportleven vrijwel stil ligt, wil echter niet zeggen dat er bij de vereniging niets gebeurt. Niets is minder waar, dat kunt u regelmatig lezen in Langs de Kantlijn en ook wij zijn hardbezig om de fotowand in het clubhuis verder door te zetten op de plaatsen waar nog geen foto’s hangen. Ook aan de verlenging van de bar ten behoeve van de clubavonden en zaterdagen wordt gewerkt.

We hopen dat bovenstaande geregeld is vóór het clubhuis weer open mag en als het dan zover is, hopen we jullie snel weer te zien.

Voor nu hebben wij jullie even bijgepraat en wensen wij iedereen vooral een goede gezondheid toe.

Met vriendelijke groet,

Namens de Supporters van ROAC, Jan Heemskerk.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!