Sintintocht afgelast, maar wel een heel leuk alternatief!

(Bericht vanuit Stichting Sintintocht Oud Ade Rijpwetering)

Na een jaar zonder sintintocht, leek het erop dat Sinterklaas dit jaar weer op een hartelijk ontvangst kon rekenen bij de Kolk. Helaas is het door de huidige stand van zaken rondom het coronavirus onmogelijk om een ouderwetse sintintocht te organiseren, maar dat betekent natuurlijk niet dat Sinterklaas Oud Ade en Rijpwetering over gaat slaan… Jij hoeft niet naar de Sint toe te komen, maar hij komt naar jou toe*!

Op zondag 21 november zal Sinterklaas samen met de Pieten de dorpen ingaan! Rond 14.00 uur start hij in Oud Ade, hier zullen ze over de Vrouw Venneweg, Dirk Thomaszstraat en Abdij van Rijnsburglaan lopen! Vervolgens gaan zij rond 15.00 uur in Rijpwetering de Blijversweg op en vervolgen hun weg via de Buitenweg, Hertogsweg, Pastoor Kwakmanlaan naar de H.P. van der Poellaan.

Tip: Bovenstaande tijden zijn richttijden. Wil je zeker weten dat je op tijd langs de route staat?
Houd dan de muziek in de gaten!

De belangrijkste punten voor deze dag:

· Het is niet toegestaan om mee te lopen met de optocht.
· Ga verspreid langs de route staan en houd ten minste 1,5m afstand.
· Versieren? Leuk! Hang bijvoorbeeld de vlag uit.
· Je mooiste sint- of pietenoutfit aantrekken? Zéker doen!

*Onder voorbehoud van de nieuwe maatregelen n.a.v. de persconferentie van vrijdag 12 november. Het is dan ook verstandig om @SintintochtOudAdeRijpwetering te volgen op Facebook of Instagram om op de hoogte te blijven van de laatste updates!

De Sintcommissie,

Marina Reijneveld
Mark de Haas
Miriam Schoonderwoerd
Angela van der Felz

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!