Bezoek s.v. ROAC 1 – FC ‘s-Gravenzande 1

Woensdagavond 4 april om 20:00 uur neemt ROAC het op tegen zaterdaghoofdklasser ‘s-Gravenzande. ROAC heeft de poulefase en vier knock-outrondes overleefd en mag nu spelen om een plekje bij de laatste vier van de districtbeker. En nog interessanter: wanneer ROAC door weet te gaan, plaatst het zich voor de landelijke KNVB-beker van komend seizoen. Een unieke mogelijkheid voor ROAC.

Natuurlijk zijn de kansen op doorbekeren klein voor de Rippers, maar ROAC zal gaan strijden voor die kleine kans. Daarbij kan het alle steun van het publiek gebruiken. De Supporters van ROAC (SvR) zorgt voor de wedstrijd en tijdens de rust van het duel voor gratis koffie, thee en koek. Als jullie zelf een paraplu meenemen kunnen jullie zomaar getuige zijn van een legendarische bekerwedstrijd.

De wedstrijdbal is geschonken door ROB van der GEEST SPORT 2000 en VOETBAL-GEEST.NL, hoofdsponsor van sv ROAC en sponsor van FC  `s-GRAVENZANDE

Tot morgen op het Hertogspark!

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!