Biljarters in het nieuw

De 3 teams die uitkomen in de vrijdagmiddag competitie speelden vandaag in hun nieuwe outfit. De hesjes van de biljarters zijn vervangen door overhemden in de paarse ROAC kleur en uiteraard voorzien van het ROAC-logo.

Graag brengen we de afdeling Biljart eens extra onder uw aandacht.
ROAC heeft op dit moment 34 biljartleden, allemaal mannen. Hiervan spelen er 23 in competitieverband.
8 biljarters spelen in de avondcompetitie -spelsoort Driebanden- -speelavond dinsdag-
15 biljarters spelen in de dagcompetitie (recreanten 60+) -spelsoort Libre- -speelmiddag vrijdag-
De competitiespelers vallen onder de KNBB district Veen- en Rijnstreek.

Verder is er de onderlinge competitie, ook daarin is een avond- en middagronde.
De onderlinge avondcompetitie heeft 13 spelers en er wordt gespeeld op donderdag- en vrijdagavond.
Aan de onderlinge recreantencompetitie doen 20 spelers mee. Voor iedere week staan 10 wedstrijden gepland, die op woensdag- of donderdagmiddag vanaf 12.30 uur worden gespeeld. Als de vastgestelde wedstrijden zijn gespeeld, mag men vrijspelen.

Zowel bij de recreanten als bij de avondcompetities is voldoende ruimte voor nieuwe leden.
Dus twijfelde u al, trek nu de stoute schoenen aan en kom een keer langs om de sfeer te proeven. Woensdag- en donderdagmiddag van 13.00 uur tot 16.30 uur en op donderdag- en vrijdagavond vanaf 19.30 uur. Dit allemaal in de kantine van ROAC !!

1-biljart-recreanten

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!