Cursus voor jeugdvoetbaltrainers

Omdat wij als ROAC veel waarde hechten aan onze jeugdopleiding organiseren wij in samenwerking met Jeugdvoetbalopleiding.nl een trainingscursus voor de trainers van de onderbouw (JO9 / JO11 / JO13). Deze 3-daagse cursus vindt plaats op woensdag 18 april, maandag 14 mei en maandag 28 mei.

Dankzij de praktijkgerichte en interactieve benadering zullen de deelnemers de scholing als zeer plezierig en zinvol ervaren. Door de dynamische opzet is deze cursus toegankelijk voor zowel onervaren trainers als trainers die al jaren training geven. Opgeven voor deze cursus kan door een e-mail te sturen naar .
Wees er snel bij, want er zijn nog maar enkele plaatsen beschikbaar.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!