De ROAC voetbal quiz

Op vrijdag 24 september 20.00 uur organiseert het organisatiecomité de ‘ROAC voetbal quiz’. 60 voetbalvragen enkel over ROAC. Van de geschiedenis van de club tot de topscorer van het huidige eerste elftal, alles komt aan bod. De quiz is voor jong en oud, daar zijn de vragen dus ook op afgesteld.

Denk jij alles te weten over jouw cluppie? Schrijf je dan nu in met een team van maximaal vijf personen en bekroon jullie team tot kenners van ROAC. Het beste is om een zo gevarieerd mogelijk team op te geven qua leeftijd, zodat het team over meer kennis beschikt!

Inschrijven kan bij Bob Schakenbos, via de mail: of zoek hem even op in de kantine. Wees er op tijd bij, want er zit een limiet aan het aantal teams dat kan meedoen. De  inschrijfkosten per team bedragen € 15,-.

.

Om er alvast even in te komen, een geschiedenis vraagje:

‘In 1979 fuseerden VVOA en v.v. Rijpwetering in ROAC’79. Hoe heette de eerste trainer die het eerste elftal van deze fusieclub onder handen nam?’

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!