Deelnemersveld ROAC-futsaltoernooi 15/16 bekend

Dit seizoen heeft het ROAC-futsaltoernooi op zaterdag 2 januari plaats in de Hertogshal. Normaal gesproken wordt het voor het nieuwe jaar afgewerkt, alleen gooit kerst dit jaar roet in het eten. Met 2 januari is echter een prima alternatief gevonden.

Wat ook verandert is het deelnemersveld. Voor het opgeheven DOSR zaterdag hebben we in Altior een prima vervanger gevonden. De zondagderderklasser uit Langeraar zal een poging gaan wagen om de titel binnen te slepen en uiteraard zullen zij ook in de derde helft willen laten zien wat ze waard zijn. Dit is het complete deelnemersveld:

Altior, DOSR, Foreholte, Kickers’69, Meerburg, MMO, Nicolaas Boys, ROAC, SJZ, Stompwijk’ 92, WVC (za) en WVC (zo).

Net als vorig jaar zullen er vier poultjes zijn van drie ploegen zijn, waarvan de nummers één en twee zich plaatsen voor de knock-outfase. De finale zal om 21:00 uur gespeeld worden. Na het de prijsuitreiking zal het feest ongetwijfeld weer losbarsten in het clubhuis. Meer informatie over de derde helft zal later bekend worden gemaakt.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!