DERBYDAG: s.v. ROAC 1 – DOSR 1

Hij is even weggeweest, maar dankzij de promotie van DOSR staat hij aanstaande zondag (11-10-15) weer op het programma: ROAC – DOSR.

Als we naar de ranglijst kijken doen de twee ploegen met vijf punten niet voor elkaar onder. Denk jij wel te weten wie deze derby gaat winnen? Doe dan gratis een gokje via de Facebook van De Vergulde Vos en win een heerlijk diner voor jou en drie vrienden: https://t.co/EhLKqNBhh6

Rondom deze wedstrijd worden allerlei extra activiteiten georganiseerd, waardoor het sowieso een mooie dag moet gaan worden. Ongeacht de uitslag zal het gezellig zat worden na de wedstrijd in het clubhuis waar lokale helden plaats zullen nemen achter de draaitafel. Als barvrouw Grace het mooi vindt geweest zal het feest zich voortzetten bij De Vergulde Vos. Dus mocht je nog wat vrije dagen over hebben is het misschien wel een goede zet om maandag 12 oktober vrij te vragen bij je baas

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!