DERBYDAG: s.v. ROAC 1 – Foreholte 1

Aanstaande zondag ontvangt het vlaggenschip van onze club het eerste elftal van Foreholte. In de recente geschiedenis heeft deze wedstrijd een extra lading gekregen. Waar ROAC steeds verder moest reizen toen er gepromoveerd werd naar de tweede klasse, bleef het duel tegen het Voorhoutse Foreholte steevast op het programma staan.

Daar waar ROAC voorheen een angstgegner was voor Foreholte, zijn de rollen tegenwoordig omgedraaid. Aan de laatste drie onderlinge confrontaties hielden de Rippers slechts één puntje over. Aankomende zondag zal ROAC weer eens moeten winnen, omdat degradatie vermeden moet worden. Bij Foreholte is de druk minder, alhoewel de Voorhouters absoluut zullen willen winnen in deze toch wel speciale wedstrijd.

Ook voor de aankomende editie zullen we, rondom de streekderby zelf, extra aandacht besteden aan dit duel. Dat betekent o.a. dat lokale helden weer plaats zullen nemen achter de draaitafel. Sponsor De Vergulde Vos heeft weer spareribs beloofd voor het winnende team.

roafore

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!