Driemaal is scheepsrecht!

Aanstaande donderdagavond 17 juni krijgt ons standaard elftal de derde keer de kans om dit seizoen te promoveren naar de derde klasse. Daartoe dienen we te winnen van RVC 33 uit Reeuwijk. We spelen deze wedstrijd bij SJZ te Zoeterwoude om 19.30 uur.

Op verzoek regelen we weer een bus of meerdere bussen, waarvoor een kleine vergoeding betaald moet worden. De bus vertrekt om 18.30 uur. Laat uiterlijk voor woensdagmiddag 16.00 uur weten of u/jij met de bus meereist via

De spelers van s.v ROAC rekenen weer op uw aanwezigheid.
Tot donderdagavond.

Jacco den Hollander.

Deel dit bericht

0 reacties op “Driemaal is scheepsrecht!”

  • Sjaak van Seggelen schreef:

    Mannen,
    Donderdagavond kan ik wegens werk helaas niet met de bus mee. Ik zal er echter alles aan doen om wel tijdig bij SJZ te zijn. De supporters zullen weer achter jullie staan. Vandaag helemaal geweldig. Ik ben trots op hoe er vandaag gespeeld is, echt dik verdiend, donderdag nog een keer en we spelen volgend seizoen 3e klasse.

    Sjaak

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!