Eenmaal, andermaal….. verkocht !

SV ROAC ziet het als haar verantwoordelijkheid om bij te dragen aan een duurzame samenleving. Dit betekent dat de vereniging wil over gaan tot de aanschaf van LED verlichting op het tweede veld en zonnepanelen op het dak van de sporthal. Bijkomend voordeel van de aanschaf van dergelijke voorzieningen, is dat het op de langere termijn bijdraagt aan een financieel gezonde vereniging.

Om deze lange termijn voordelen te realiseren, moet de vereniging op korte termijn investeren. Om deze investering mogelijk te maken, organiseren we op vrijdag 11 oktober 2019 de tweede editie van de SV ROAC Veiling.

We zijn op zoek naar zo veel mogelijk ludieke, unieke en creatieve veilingitems. Dit kan van alles zijn: van een taart tot kaartjes voor een voetbalwedstrijd. Van een mooie plant tot een weekend weg en van een fles wijn tot een diner.

Geef uw veilingitem door via

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!