Erwin van der Lugt stopt als hoofdtrainer

Erwin van der Lugt zal het bij één jaar hoofdtrainerschap gaan laten. In augustus 2015 begon hij bij s.v. ROAC aan zijn eerste klus als hoofdcoach, maar dat was toch niet helemaal wat de in Lisse wonende Van der Lugt ervan verwachtte.

Van der Lugt vindt zichzelf meer een persoon die op de achtergrond moet opereren en dat gaat lastig als hoofdtrainer. Daarnaast merkte hij dat het trainerschap hem niet de energie geeft die hij als voetballer wel van het spelletje kreeg. De ambitie om bij een andere club als hoofdtrainer aan de slag te gaan heeft hij dan ook niet.

Van der Lugt maakt het seizoen gewoon af bij ROAC en zal proberen de Rippers uit de degradatiezone te coachen.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!