Geen verenigingsactiviteiten tot tenminste 31 maart

Het bestuur heeft besloten om in navolging van het besluit van de sportbonden waarbij onze vereniging is aangesloten, het advies van het RIVM en het verzoek van het kabinet, alle verenigingsactiviteiten met ingang van vrijdag 13 maart 2020 tot en met tenminste 31 maart 2020 te staken.

Dit besluit betekent dat er vanaf vrijdag 13 maart 2020 géén competitiewedstrijden, onderlinge partijtjes of vriendschappelijke wedstrijden meer worden gespeeld. Er wordt in die periode ook niet getraind en het clubhuis blijft gesloten.

Als in deze situatie verandering komt zullen wij u dit via onze informatie kanalen bekend maken. Wij hopen met dit besluit een bijdrage te kunnen leveren aan het spoedig terugdringen van het coronavirus.

Het bestuur.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!