Gidon Reinders Folmer en Yorick Boon ook in ’21-’22

Gidon Reinders Folmer en Yorick Boon blijven ook in het seizoen 2021 – 2022 verbonden aan de heren voetbalselectie van sv ROAC.

Nadat eerder al afspraken waren gemaakt met Yorick Boon over het voortzetten van zijn werkzaamheden als trainer-coach van ROAC 2, heeft het bestuur van ROAC begin januari overeenstemming bereikt met Gidon Reinders Folmer om zijn activiteiten als hoofdtrainer van de selectie van ROAC ook het komend seizoen voort te zetten.

De klik tussen trainer en spelersgroep is meer dan voldoende aanwezig en het vertrouwen van het bestuur in beide trainers is groot, daarmee is het doorzetten van de samenwerking niet meer dan logisch. Ook al is er minstens drie maanden geen voetbalwedstrijd meer gespeeld op het Hertogspark en zal er naar verwachting ook in de maanden februari en maart nog geen sprake zijn van hervatting van het competitievoetbal voor seniorenteams.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!