Glasvezel in Rijpwetering

U heeft het waarschijnlijk al gehoord, GlasDraad Groene Hart is bezig met een campagne voor een nieuw glasvezelnetwerk voor de bewoners van de kleine dorpen van de gemeenten Nieuwkoop en Kaag en Braassem. Met de komst van glasvezel zijn we straks klaar voor de toekomst en kunnen we kiezen uit 17 providers.  

Als minimaal 40% van de bewoners zich vóór 13 december 2021 inschrijft, gaat de aanleg door. De komende weken zult u het team van GlasDraad, de oranje vlaggetjes en koeien daarom nog vaak tegenkomen! S.V. ROAC wil ook graag dat de aanleg door gaat en steunt GlasDraad daarom met het plaatsen van vlaggetjes in de omgeving.  

Inschrijven 
Inschrijven voor glasvezel doet u eenvoudig via de website glasdraadgroenehart.nl. Ook kunt u al uw vragen stellen bij in de glasvezelbus, op de informatieavonden, inschrijfavonden of in de GlasDraadwinkel in Ter Aar (Kerkweg 50). Alle informatie omtrent de inschrijfavonden en de winkel vindt u terug op de website (glasdraadgroenehart.nl). 

Heeft u vragen? 
Wilt u meer informatie of heeft u vragen? Bel GlasDraad op 0857 – 600 793 of stuur een e-mail naar

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!