Groot Carnavalsfeest op 7 maart bij JS Meddle

Op vrijdag 7 maart organiseert ROAC samen met Meddle een gaaf carnavalsfeest! Jezelf verkleden samen met je sportvrienden is altijd leuk, en er is geen leukere plek om een feestje vieren dan in Meddle! Kom op deze avond vanaf 20.00 uur verkleed als piraat, Mega Mindy, Justin Bieber, Graziano Pelle, kabouter of iets anders cools! Het duurt tot 23.00 uur.

Het is voor iedereen van 8 tot 12 jaar oud. Ook als je geen lid bent van ROAC, ben je van harte welkom! Een kaartje voor dit feest kost 3 euro en is te koop achter de bar in de kantine. Elk lid van ROAC van deze leeftijd hoeft geen kaartje te kopen, want zij krijgen er twee gratis! Dj’s van ROAC en Meddle zijn al druk aan het oefenen. Het wordt een heerlijk feestje!

Tot vrijdag 7 maart in Meddle!

Deel dit bericht

geen comments

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!