Gym voor MANNEN!

Workshop gym voor mannen!

Wil je op een prettige en ontspannen manier aan je conditie werken?

Doe dan mee met de workshop van 10 weken speciaal voor mannen. Denk aan spierversterkende oefeningen, conditietraining, circuitjes, een (bal)spel ed, ieder op zijn eigen niveau. De lessen zijn op maandagavond van 20.30-21.30 uur en we starten op maandag 14 april. De prijs bedraagt  30 euro voor 10 lessen en dit bedrag dient bij aanvang van de eerste les contant betaald te worden. Wij starten de workshop alleen bij voldoende animo. Is er veel belangstelling dan bekijken we of dit een vaste les kan worden. Voor meer informatie of aanmeldingen: mail naar of bel 071-5013049 (Marielle Bollen).

Deel dit bericht

geen comments

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!