Handbal dames 1 kampioen veld

Terwijl op de voetbalvelden van het Hertogspark de JeugdOlympiade gaande was, zijn de handbal dames 1 kampioen geworden op het veld. De jongste handbalstertjes waren als team Amerika actief bij de JeugdOlympiade, maar hebben wel even de tijd genomen dames 1 te komen aanmoedigen.

Dit kampioenschap lag in de lijn der verwachtingen. Door de tot dan ongeslagen status konden de dames vier wedstrijden voor het einde van de competitie kampioen worden, maar ze hebben er helaas een week langer op moeten wachten.  In een spannende wedstrijd tegen HVV’70 ging het mis, deze werd verloren.  De ROAC-dames liepen daarin steeds achter de feiten aan. Of het van de zenuwen kwam, wie zal het zeggen, maar ze kwamen niet goed in hun spel. Uiteraard teleurstelling  maar er waren nog drie wedstrijden om het recht te zetten

De eerst volgende wedstrijd hebben ze dat overtuigend gedaan. De wedstrijd tegen buurvereniging MMO werd op met ruime cijfers gewonnen, 30-6. Nu wel bloemen en champagne voor de dames.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!