Handbal dames ROAC winnen van hekkensluiter Saturnus

Afgelopen weekend kregen de handbal dames van sv ROAC de dames van Saturnus Leiden op bezoek, Saturnus dat de laatste plaats bezet. Het werd geen spannende wedstrijd. ROAC wist met 21-12 te winnen.

Toch is winnen van de nummer laatst niet vanzelfsprekend in deze poule. Het is de ROAC dames dit seizoen al tweemaal overkomen. Vorige week nog werd er in Schiedam verloren van Ventura, op dat moment de nummer laatst.

Werd de uitwedstrijd in Leiden nog maar nipt met 18-19 gewonnen, zijn ze deze keer tegen Saturnus totaal niet in de problemen geweest. ROAC begon voortvarend, al snel stond het 3-0. Deze voorsprong werd gestaag uitgebouwd. Mede door prima keeperswerk van Marije v.d. Poel bleef het aantal tegendoelpunten beperkt tot 5. Ruststand was 12-5. Ook de tweede helft leverde geen problemen, hoewel daarin wel wat meer kansen onbenut bleven. A-junior Shila Bakker kan terugkijken op een prima gespeelde wedstrijd.

Eindstand werd 21-12. Hiermee verstevigt ROAC de positie in de middenmoot.

Voor een aantal van de ROAC supporters was de wedstrijd niet spannend genoeg.

Zij speelden gedurende de tweede helft liever rond de ’tafeltennis’-tafel!!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!