Hein Leliveld vanaf volgend seioen verantwoordelijk voor het vlaggenschip

Nadat Erwin van der Lugt aangaf het bij één jaar hoofdtrainerschap te willen laten, werd duidelijk dat ROAC voor volgend seizoen op zoek kon naar een nieuwe trainer. Heel lang heeft die zoektocht niet geduurd: afgelopen zondag werd bekend dat de dertigjarige Hein Leliveld volgend jaar voor de groep zal staan.

Leliveld is geen onbekend in de regio, omdat hij eerder al hoodtrainer was bij DOSR. Daarvoor bekleedde hij verschillende functies bij de club uit zijn eigen dorp: Nicolaas Boys. Het afgelopen en huidige seizoen was/is Leliveld assistenttrainer bij Topklasser VVSB en heeft hij het tweede elftal onder zijn hoede.

Hein

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!