Hein Leliveld verlaat s.v. ROAC na dit seizoen

Aan de samenwerking tussen hoofdtrainer Hein Leliveld en ROAC zal na vier seizoenen een einde komen. Hein heeft aangegeven zich volgend seizoen te willen focussen op het behalen van zijn UEFA A diploma.

Hein licht zijn vertrek toe: “Na vier mooie seizoenen bij ROAC wil ik mezelf graag verder door ontwikkelen als trainer en ben ik inmiddels toegelaten tot de opleiding UEFA A voor het seizoen 2020-2021. Aangezien hier een verplichte stage aan is gekoppeld, valt dit voor mij niet te combineren met de functie van hoofdtrainer bij een club. Ik zal dan ook op zoek gaan naar een club waar ik als assistent trainer/stagiair aan de slag kan”.

“Het is een moeilijke beslissing voor me geweest aangezien ik het erg goed naar mijn zin heb bij ROAC en ik de samenwerking met de spelersgroep, staf, technische commissie en bestuur als zeer prettig ervaar. Ondanks mijn vertrek zal ik er de komende maanden alles aan doen om ons, na de promotie van vorig seizoen, minimaal te handhaven in de eerste klasse”.

Hein Leliveld is bezig aan zijn laatste seizoen in Rijpwetering
Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!