Het badmintontoernooi vervangt het ROAC Futsaltoernooi op 29 december!

Het badmintontoernooi vervangt het ROAC Futsaltoernooi op 29 december 2017!

Zoals u weet organiseert ROAC dit seizoen geen futsaltoernooi. In plaats daarvan vindt op vrijdagavond 29 december 2017 het eerste ROAC Badmintontoernooi plaats! De eerder genoemde datum (10 november) voor dit toernooi komt hiermee te vervallen.

In teams wordt er op deze avond in de Hertogshal gestreden om de wisselbeker. Opgeven kan via in teams van twee personen, waarvan er maximaal één lid mag zijn van de badmintonbond. Inschrijven kan ook individueel, de organisatie koppelt u dan aan iemand anders. Het betreft een open inschrijving, wat inhoudt dat iedereen kan deelnemen. Ook als u geen lid bent van ROAC, bent u van harte welkom.
Uiteraard wordt deze avond afgesloten met een gezellige ‘derde helft’.

Deelname is gratis, het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door de Supporters van ROAC.

 

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!