Het ROAC Badmintontoernooi!

Zoals u waarschijnlijk niet is ontgaan, biedt ROAC sinds dit seizoen ook badminton aan. Om dit te vieren, vindt op vrijdagavond 10 november ’17 het eerste ROAC Badmintontoernooi plaats. In teams wordt er op deze avond in de Hertogshal gestreden om de wisselbeker. Opgeven kan via badmintontoernooi@svroac.nl in teams van twee personen, waarvan er maximaal één lid mag zijn van de badmintonbond. Inschrijven kan ook individueel, de organisatie koppelt u dan aan iemand anders. Het betreft een open inschrijving, wat inhoudt dat iedereen kan deelnemen. Ook als u geen lid bent van ROAC, bent u van harte welkom.
Uiteraard wordt deze avond afgesloten met een gezellige ‘derde helft’. Deelname is gratis, het toernooi wordt mede mogelijk gemaakt door de Supporters van ROAC.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!