Het selectiediner komt er weer aan: reserveer nu!

Drie jaar na weggeweest gaat het weer gebeuren: het 7-gangen selectiediner in samenwerking met De Vergulde Vos.

Op vrijdag 17 november wordt het clubhuis weer omgetoverd tot het meest sfeervolle pop-up restaurant van Kaag en Braassem en omstreken. De spelers van de selectie zullen alles uit de kast halen om het de gasten zoveel mogelijk naar de zin te maken. In totaal zullen er 7 gangen voorgeschoteld worden.

Bij de vorige twee edities konden we van een uitverkocht huis spreken en dat is dit jaar wederom het streven. Een deel van de opbrengst zal door de selectie gebruikt worden om het trainingskamp in Eindhoven te bekostigen en een deel vloeit direct terug naar de club.

Datum: Vrijdag 17 november 2023
Kosten: 59,- euro per persoon*
Reserveren: Bij 1 van de selectiespelers of via

*Inclusief 7 gangen, exclusief drankjes. Minimaal 2 personen per reservering.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!