Het WK voor de jeugd bij sv ROAC deel 2

WK activiteit voor de jeugd op 19 juni

Voor onze jeugdleden tot en met 12/13 jaar (van de gym, voetbal en handbal) organiseren we op zaterdag 19 juni een speciaal WK programma. Op deze dag speelt Nederland om 13.30 uur tegen Japan zijn tweede wedstrijd.

Om 10.00 uur starten we met het programma. Iedereen die zich heeft opgegeven om mee te doen, willen we vragen in sportkleding te komen en op tijd aanwezig te zijn. Neem je douchespullen en je oranje kleding mee. Voor degene die het leukst verkleed is, hebben we een prijsje. Dus maak er wat moois van! Dit geldt natuurlijk ook voor de ouders, die de wedstrijd komen kijken.

Het Roac WK programma:
10.00 uur          Toernooitje / Spelletjes

11.30 uur          Douchen
12.00 uur          WK quiz
12.30 uur          Eten
13.00 uur          Schminken en verkleden
13.30 uur          Wedstrijd kijken

Wil je je alsnog aanmelden of heb je andere vragen over deze WK activiteit, dan kun je bellen naar (071) 501 8378.

Met oranje groeten,

De commissie Activiteiten Sport

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!