Het WK voor de jeugd bij sv ROAC

Het WK staat voor de deur en Nederland begint steeds meer oranje te kleuren. Ook bij ROAC laten we het WK niet ongemerkt voorbij gaan. Voor onze jeugdleden tot en met 12/13 jaar (van de gym, voetbal en handbal) organiseren we op zaterdag 19 juni een speciaal WK programma. Op deze dag speelt Nederland om 13.30 uur tegen Japan zijn tweede wedstrijd.

Het Roac WK programma:
10.00 uur          Toernooitje / Spelletjes
12.00 uur          WK quiz
12.30 uur          Eten
13.00 uur          Schminken en verkleden
13.30 uur          Wedstrijd kijken

Doe jij ook mee?

Je kunt u via je trainer/leider aanmelden om mee te doen. Bedenk ook wat volgens jou de uitslag gaat worden van de wedstrijd Nederland – Japan, dan schrijft de trainer dit op en kun jij een leuke prijs winnen als je het goed hebt voorspeld.

Met oranje groeten,

De commissie Activiteiten Sport

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!