Hoe goed lees jij het clubblad?

Waar voorheen het clubblad het voornaamste communicatiemiddel was, hebben we tegenwoordig veel meer communicatie kanalen, denk aan de website, facebook, twitter en instagram. De diverse sportbonden hebben hun eigen app, waarin het altijd de laatste wedstrijdinformatie te vinden is. Hoe zit het tegenwoordig met het clubblad?

Hoe goed wordt het clubblad gelezen? Kijk je het sowieso in of laat je het links liggen? Blader je het door en lees je alleen de verslagen die je interesseren? Of neem je de moeite om alles te lezen?
Bij ons als redactie leeft de vraag: Hoeveel mensen nemen deze moeite nou eigenlijk?

Wanneer wij zo nu en dan eens om ons heen informeren, krijgen we hier hele verschillende antwoorden op.

Dit roept bij ons als redactie de nodige vragen op.

  • Is het nog zinvol om veel tijd en moeite in het clubblad te steken?
  • Kunnen we ons beperken tot een digitaal-clubblad? (Daarmee worden flink wat kosten bespaard.)
  • Welke onderwerpen moeten in het clubblad aan de orde komen?
  • Mocht uiteindelijk blijken dat het clubblad zijn langste tijd gehad heeft, wat dan?

We zijn daarom heel benieuwd naar de reactie van jullie als ROAC-leden. Om die reden  hebben we een enquêteformulier opgesteld dat dit weekend ter invulling in de kantine ligt.

Van het weekend staat het Hertogspark bol van de activiteiten. Met de Hanepoelloop, de JeugdOlympiade en de nacompetitiewedstrijden van ROAC 1 en 2 verwachten we een grote stroom sporters en supporters.

Als iedereen even de moeite neemt om het enquêteformulier het in te vullen, krijgen wij een beeld van er onder de leden leeft en hoe nu verder.

Goede communicatie is van belang voor het goed functioneren van een levendige vereniging als de onze. Maar waar hebben jullie onze leden behoefte aan, is wat wij willen weten.

Cie. Communicatie

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!