Indelingen s.v. ROAC 1 bekend

De gelekte indeling van ruim een week geleden blijkt ook de definitieve indeling te zijn. Dat betekent dat ROAC is in de eerste klasse ingedeeld van West II. Een aantal clubs, VUC, TAC ’90, Den Hoorn en TOGB kent ROAC nog vanuit de tweede klasse, maar tegen veel clubs zal voor het eerst in de geschiedenis worden gespeeld. De clubs uit Brabant, Rood-Wit en Dosko, en Vlissingen uit Zeeland gaan ongetwijfeld zorgen voor bijzondere ‘awaydays’.

De geografische indeling van zondag 1B.

In de beker is ROAC voor de derde keer op rij ingedeeld met UVS en treft het daarnaast ook DIOS en Foreholte. En vooral die laatste tegenstander is er één waar naar uit gekeken zal worden.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!