Inleveren boekjes Grote Clubactie

Iedereen complimenten voor het enthousiasme bij het verkopen van loten voor de Grote Clubactie. Binnenkort maken we bekend welke teams en kinderen er de meeste loten hebben verkocht. Ook krijgt iedereen op een later moment hun prijs bij 20+ loten.

Omdat de kantine dicht is kunnen de boekjes niet meer achter de bar worden ingeleverd. Inleveren kan door de boekjes bij Grace van Smoorenburg (Pastoor Görtzstraat 16 Oud Ade) of bij Walter Koek (Leidseweg 26 Oud Ade) in de brievenbus te stoppen.

De trainers/leiders kunnen ook de boekjes verzamelen waar zij ze in de bus doen bij Walter of Grace. Wellicht is het handig om de groepsapp hiervoor te gebruiken. 🙂

Inleveren graag zo spoedig mogelijk, maar uiterlijk 26 oktober.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!