JeugdOlympiade journaal!

JeugdOlympiade journaal!

Op zaterdag 1 april gaan wij de loting bekend maken van de JeugdOlympiade 2023. We doen dit in de ROAC kantine, aanvang 16.00 u. Daarmee wordt bekend voor welk landenteam deelnemers uit gaan komen en ook wie hun teamgenoten en leiders zijn. Aansluitend kunnen leiders dan een eerste gesprek hebben met de kinderen van hun team om, voor zover nodig, kennis te maken. Ook kunnen zij dan met elkaar gelijk al plannen maken over het evt.  vrijwillig maken van een eigen landenshirt, mascotte, een strijdlied etc.

Ouders, broertjes, zusjes, opa’s, oma’s, iedereen is welkom en mag komen kijken, tot dan!

JeugdOlympiadeComité

Ps. Aanstaande zaterdag FIFA toernooi!!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!