Jubileumactiviteit de Kroonjuwelen afgelast

Helaas gaat het jubileumevenement De Kroonjuwelen van ROAC niet door. In de nieuwe coronamaatregelen wordt dringend geadviseerd om niet meer dan 4 mensen uit te nodigen en het clubhuis moet om 20 uur dicht. Los van of het verstandig is om nu iets te organiseren, maakt dit de gemaakte plannen onmogelijk. Wel krijgen alle teams al één opdracht per mail opgestuurd aanstaande vrijdag en hiermee zijn al wél Kroonjuwelen te verdienen. Dus een klein, maar wel leuk doekje voor het bloeden.

Na onder andere al twee keer het Koningsdagevenement af te hebben moeten gelasten is het nu ook de tweede keer dat de Kroonjuwelen niet doorgaan. Maar beide jubileumactiviteiten pakt de Activiteitencommissie volgend jaar met veel enthousiasme weer op!

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!