Judolessen voor kinderen vanaf 4 jaar

Waarom judo?

Judo is goed voor de motorische vaardigheden van een kind. Een kind leert zich op de vangen bij een val en leert om te gaan met winnen en verliezen. Tevens wordt er voorzien in de behoefte van het stoeien: wat voor elk kind van belang is.

Waar:

Bij sv ROAC in de Hertogshal te Rijpwetering wordt iedere woensdag van 17.45 tot 18.45 uur judolessen gegeven door een vakbekwame judodocent. Vanaf 4 jaar kunnen kinderen worden aangemeld. Om te kijken of uw kind het vindt, zijn er 4 gratis proeflessen te volgen met gebruik van een leen pak.

Voor vragen en informatie kunt u contact opnemen met Eric van Leeuwen; 06-10129186

1-IMG_7871

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!