Karaoke in Meddle na het vrijwilligersfeest

Zoals bekend zijn alle vrijwilligers uitgenodigd voor het vrijwilligersavond op 15 februari 2020 vanaf 15.30 uur. Vorig jaar waren er toen het feest afgelopen was nog veel bezoekers die graag nog even door hadden gewild. Om de personen die de vrijwilligersavond organiseren niet teveel te belasten en omdat de kantine de volgende ochtend vroeg ook weer open moet duurt het ook dit jaar tot 20.00 uur. Omdat we niemand in de kou willen laten staan hebben we de samenwerking met Meddle gezocht, zodat iedereen ook daarna onder de pannen is. Als de kantine van ROAC sluit, opent Meddle haar deuren voor een karaokeavond. De term jeugdsociëteit zal deze avond niet geheel op zijn plek zijn omdat de gemiddelde leeftijd een stuk hoger zal liggen. Het bestuur van ROAC zal ook daar voor de muziek zorgen. Dus kom gezellig langs om voor de gezelligheid of zelfs om het podium te betreden. Dit laatste is met het vrijwilligersfeest achter de kiezen misschien niet eens zo moeilijk meer.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!