Komend seizoen geen judolessen meer bij ROAC

Trainer Eric van Leeuwen heeft het besluit genomen om te stoppen met lesgeven wegens tijdgebrek. Dat is natuurlijk heel jammer, maar we hebben alle begrip voor zijn beslissing.  Helaas zijn de judoleraren niet dik gezaaid, dus vervanging vinden is zeer lastig. Het bestuur heeft daarom de beslissing genomen om te stoppen met de judolessen.  

Voor degene, die verder willen met judo verwijzen we jullie naar Stichting Budosporten (geven ook les in Roelofarendsveen) of naar judovereniging Sotai Renshyu in Leimuiden. Ook zijn jullie van harte welkom bij Taekwondo school Marcel van der Poel.  

Uiteraard zijn de kinderen ook welkom om andere sporten binnen ROAC uit te proberen.  

We willen Eric bedanken voor alles wat hij voor de vereniging heeft gedaan. Heel veel kinderen hebben met veel plezier judolessen gevolgd en we hebben het altijd als een waardevolle aanvulling van het sportaanbod bij sv ROAC gezien.  

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!