Koningsdag en Hanepoelloop niet meer in 2022

De Koningsdagfeesten en de Hanepoelloop vinden niet meer plaats in 2022. De afgelopen jaren zijn deze evenementen georganiseerd zonder dat deze door konden gaan. Het goed organiseren kost veel tijd en de organisatie heeft besloten om deze tijd te pakken en om er in 2023 weer vol voor te gaan. Met name bij de Koningsdagfeesten moeten veel kosten worden gemaakt en als de coronamaatregelen onverhoopt terugkomen zit er financieel ook een enorm risico.

De Activiteitencommissie bespreekt intern op dit moment de opties om op dinsdagavond 26 april wel een mooie feestavond te organiseren.

Deel dit bericht

Eén reactie op “Koningsdag en Hanepoelloop niet meer in 2022”

  • peter de Valois schreef:

    Is er dit jaar, 2023 een Hanepoelloop?

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!