Koop een kaars en steun het KWF

Tijdens het bevrijdingsfeest bij s.v. ROAC kun je een kaarsje opsteken om stil te staan bij iemand die met de gevolgen van kanker te maken heeft? Je kunt een kaarsje kopen voor € 5-. De opbrengst van deze kaarsen actie komt ten gunste van KWF en s.v. ROAC.

Je kunt nu alvast een kaarsje kopen! Dat kan bij Walter Koek aan de Leidseweg 26 in Oud Ade, in de kantine achter de bar, tijdens de wedstrijd s.v. ROAC – DOSR of natuurlijk op 5 mei tijdens het bevrijdingsfeest.

5 mei wordt bij s.v. ROAC een herdenkingsplaats ingericht waar je je kaarsje neer kunt zetten. Op het kaarsje kun je een naam zetten van iemand waar je aan wilt denken. Ben je zelf niet in de gelegenheid het kaarsje op 5 mei neer te zetten? Geen probleem, dat doen wij graag voor je. Lever je kaarsje dan weer in bij de verkopers en zij zorgen ervoor dat op 5 mei jouw kaarsje brandt.

Koop alvast een kaarsje zodat niemand vergeten wordt!

Meer informatie over het bevrijdingsfeest is hier te vinden.

Deel dit bericht

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.

Blijf op de hoogte en ontvang de weekbrief digitaal

Schrijf u hiernaast in voor de digitale weekbrief van sv ROAC!